Není tomu ani měsíc,  co TNT Express v České republice, uvedla na trh zcela ojedinělou a u nás dosud neexistující internetovou aplikaci s názvem myTNT. Do toho okamžiku byla pro některé klienty expresních zásilkových firem objednávka služeb často komplikovaná a zdlouhavá. Díky nové aplikaci je komunikace klientů s TNT Express jednodušší a zvýšila se také rychlost objednávky a přepravy zásilek. Službu myTNT mohou zdarma využít všichni stávající i potenciální zákazníci TNT Express.

Generální ředitel TNT Express v České republice Petr Chvátal vysvětloval nutnost zavedení nového produktu takto: "Snažili jsme se připravit novou službu pro naše klienty, která vyplývá z jejich potřeb v zjednodušení a zrychlení objednávek, sledování zásilek nebo automatickém výpočtu ceny".  Marketingová manažerka TNT Express Leona Kotlasová dodává: "Chtěli jsme také veřejnosti říct, že expresní přeprava je zde opravdu pro každého a její dostupnost je zcela jednoduchá a cenově přijatelná".

 

 

A jak vlastně myTNT funguje? Na to jsme se zeptali klientů TNT Express Česká republika, kteří začali myTNT používat mezi prvními. Lucie Švehlíková z hudebního vydavatelství si myTNT nemůže vynachválit: "Důležité pro mě bylo, že jsem si vše mohla nastavit individuálně podle vlastních potřeb. Součástí myTNT je totiž nejen online objednávka, ale také například adresář, možnost sledování zásilky, zjištění ceny a předpokládaného času doručení nebo uložení informací pro kontakt s adresátem. V rámci myTNT je možné také vytisknout potřebnou dokumentaci nebo sdílet adresy klientů se svými kolegy. A to je přesně to, co jsem potřebovala".

Registrace do aplikace myTNT je velmi jednoduchá. Rozhraní je k dispozici na internetových stránkách TNT Express  - ihned po registraci je možné odesílat zásilky. Jedním z klientů je i Petr Kloupar, obchodník s počítačovou technikou: "Než jsem začal s myTNT pracovat, zajímalo mě, jak jsou chráněna moje data. Pracovníci TNT Express mě přesvědčili, že přístup k personalizovaným nástrojům je samozřejmě chráněn před zneužitím a ochrana dat je v tomto případě prioritou. Pak už mi nic nebránilo v tom, abych ihned po jednoduché registraci začal posílat naše výrobky do celého světa pouze z kanceláře".

Zdá se vám to všechno až příliš jednoduché a snad i neuvěřitelné? Zkuste kliknout na www,tnt.cz, kde najdete na službu myTNT odkaz. Zjistíte, že posílání expresních zásilek do celého světa je opravdu zcela jednoduché a navíc velmi levné...myTNT za vás vyplní i fakturu a také vám spočítá slevu stálého zákazníka. Budete moci sledovat vaši zásilku a průběžně se tak informovat o jejím pohybu.

A ještě něco navíc - za první odeslanou zásilku prostřednictvím myTNT získáte minirádio zdarma. Už jste se zaregistrovali?

 

 

Něco málo o TNT:

TNT Express je jedním z největších světových přepravců expresních zásilek v oblasti B2B. Pomocí sítě sestávající se z téměř 900 dep a překladišť přepraví týdně do více než 200 zemí světa okolo 3,3 miliónů balíčků, dokumentů a těžkých zásilek. Operuje s více než 18 000 vozidly a 42 nákladními letadly a má největší leteckou a silniční infrastrukturu pro door-to-door přepravu expresních zásilek v Evropě. TNT Express zaměstnává celosvětově okolo 43 000 pracovníků a je první společností na světě, která získala certifikát Investor in People s globální působností. V roce 2004 vykázala společnost TNT Express příjmy v hodnotě 4,7 miliard Euro. Zisk 373 milionů Euro vydělaných za rok 2004 je o 35% vyšší nežli v roce 2003 (275 milionů Euro). Společnost TNT Express v České republice provozuje své internetové stránky na adrese: www,tnt.cz.