Internetové obchody v poslední době přinesly zajímavou alternativu k nabídkám standardních pneuservisů v tom, že nabízejí široký výběr pneumatik a disků za internetové ceny s množstvím výhod jako je např. doprava zdarma až k zákazníkovi.

Některé obchody v tomto směru zašli ještě dále a nabízejí na svých stránkách i kompletní přezutí v některém z partnerských pneuservisů. Jedním z nich je i úspěšný specializovaný obchod PneuExpert.cz se sítí autoservisů po celé republice. "Naší vizí bylo zákazníkovi nabídnout především kvalitní službu, která mu ve výsledku ušetří jeho čas a peníze", říká manager projektu Michal Dlouhý. "Nyní navíc mohou všichni zákazníci využít nákupu veškerého sortimentu na splátky bez navýšení aniž by museli kamkoliv chodit. Veškeré vyřízení probíhá on-line a je naprosto jednoduché!"

Pokud nemáte čas na návštěvu servisu je možné zakoupit kompletní sadu kol i s plechovými disky či hliníkovými koly a nechat si ji zdarma poslat na zadanou adresu. Výhodou takového nákupu je, že PneuExpert.cz provádí montáž zdarma a tak výsledná cena je složena pouze z ceny pneumatik a disků. Výběr hliníkových kol navíc můžete provést pomocí unikátního Konfigurátoru kol.

Stejně tak jako internetové obchody s elektronikou si již vybudovaly na trhu neotřesitelnou pozici, tak i v oblasti pneumatik a disků každoročně dramaticky roste počet zákazníků, kteří pochopí výhody nákupu tohoto sortimentu právě přes internet. Totiž jediné co je v kvalitním internetovém obchodě s pneumatikami ve výsledku jiné, je nižší cena a vyšší komfort pro zákazníka.