Plavky podle posledních trendů, pohodlné safari či sportovní modely, lehoučké letní šaty, městská elegance, ležérní prázdninová móda plná barev - to vše a ještě více objevíte v nejnovějším katalogu Quelle Trendy léta. Tipy k obohacení letního šatníku zde najdou jak ženy, tak i muži, kteří si jistě vyberou to pravé z široké nabídky bavlněných triček s nápaditými vzory, příjemných košil, dobře padnoucích kalhot různých délek či obleků. Samozřejmostí je spodní prádlo, obuv a módní doplňky pro všechny.

Máte velikost 44 nebo i větší a nevíte, v čem chodit v létě? Snadná pomoc! Pro obrovský úspěch jarního katalogu MaxxiQuelle vychází nyní také letní inspirace pro plnoštíhlé - MaxxiQuelle II. Plavky, komplety na pláž, na večerní party, do města i na výlet jsou ve velikostech od 44 do 54, některé dokonce až do čísla 60. Na své si přijdou i ženy s výškou pod 164 cm. Oblečení výborně sedí díky kvalitním materiálům a promyšleným střihům a všechny velikosti koupíte za jednotnou cenu. Zapomenout se nesmí ani na spodní prádlo. Sice není vidět, ale je to právě ono, které učiní ze šatů šik model a z "jen" oblečené ženy šarmantní dámu.

Oba katalogy si můzete zdarma objednat např. na www,quelle.cz, telefonicky na: 495 858 555 nebo na 498 508 555, případně pomocí SMS (návod na objednání najdete na www,quelle.cz v sekci Kontakty).

A teď to nejlepší - pokud si objednáte v období od 11. 4. do 26. 4. 2005 jakékoli zboží z katalogu Trendy léta, MaxxiQuelle II, ale také z hlavního katalogu Jaro/Léto 2005 nebo MaxxiQuelle I, dostanete na ně 10% slevu. Kdo by nechtěl při přípravách na dovolenou něco ušetřit a zároveň se vybavit krásným a módním oblečením? Objednat si je snadné - písemně, telefonicky, faxem a 24 hodin denně 7 dní v týdnu také na www,quelle.cz nebo formou SMS za běžné tarify jednotlivých mobilních operátorů.

Quelle.cz se těší na vaši návštěvu!