PneuExpert.cz je specializovaný obchod pro širokou veřejnost, který si klade za cíl především šetřit čas a peníze svým zákazníkům. Nabízí široký sortiment pneumatik a hliníkových kol, které jsou díky přímému napojení na výrobce a velkoobchody vždy levnější než v kamenných pneuservisech. Nabízí navíc i řadu výhod jako dopravu zakoupeného zboží po celé ČR zdarma či možnost si jej ihned nechat namontovat v síti partnerských autoservisů po celé ČR.

PneuExpert.cz také přichází na český trh s unikátní aplikací nazvanou Konfigurátor kol, která umožňuje každému návštěvníkovi vybrat hliníková kola přesně pro svůj vůz. "Pouze velmi malé procento zákazníků se orientuje ve všech technických parametrech litých kol", říká Michal Dlouhý, manager projektu. "Náš konfigurátor umí sám vybrat správná kola a zobrazit je přímo na voze. Automaticky nabídne i vhodné pneumatiky, které vám pak na kolo zdarma namontujeme, vyvážíme a komplet přivezeme na jakoukoliv adresu"

Tento Konfigurátor kol je navíc unikátní tím, že jako jediný na internetu nabízí i kompletní výběr atraktivních alu kol značky Alessio, které si může každý přímo vybrat podle modelu auta a jeho barvy. "Zákazník tak sám vidí, zda kola sluší jeho vozu a ví co kupuje", dodává Michal Dlouhý

Na stránkách PneuExpert.cz naleznete množství informací o prodávaném zboží, rady jak vybírat či online poradnu, ve které vám s výběrem pneumatik zdarma poradí odborníci. Každá provedená objednávka je zpětně telefonicky potvrzována, čímž má zákazník jistotu, že objednané zboží má správné parametry a bude pasovat přímo na jeho vůz.

PneuExpert.cz je součástí internetové nákupní galerie Internet Mall, která je v současné době největším prodejcem na českém internetu a sdružuje pod sebou síť specializovaných obchodů. Kromě samotného prodeje nabízejí tyto obchody svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb.