Nový zákon regulující poskytování spotřebitelských úvěrů vstoupil v účinnost koncem roku 2016. Od této doby musely společnosti žádající o licenci za účelem splnění zákonných požadavků České národní banky zavést celou řadu opatření ke zvýšení důvěryhodnosti a k řádnému posouzení úvěruschopnosti klienta.

V případě společnosti VITACREDIT se jedná o ověřeného poskytovatele úvěrů zajištěných nemovitostí a spotřebitelských úvěrů jiných než na bydlení, který je transparentní a má striktně nastavená pravidla pro jednání se zákazníky. Zároveň se jedná o zodpovědnou společnost, která podrobně ověřuje způsobilost žadatele k získání úvěru a posiluje tak jeho postavení. Standardy procesů společnosti VITACREDIT s.r.o. jsou srovnatelné se standardy bank, a tak jsou klienti ve výhodnější pozici, než tomu bylo doposud.

Společnost Vitacredit se stala ověřeným poskytovatelem s licencí ČNB.

Společnost Vitacredit se stala ověřeným poskytovatelem s licencí ČNB.

FOTO: VITACREDIT s.r.o.

Prostřednictvím produktů společnosti VITACREDIT dojde ke sloučení všech půjček a úvěrů do jedné splátky, výrazně se sníží měsíční výdaje klienta, a tím se znatelně posílí jeho bonita. Výsledkem tohoto procesu je příprava klienta na následné financování bankovními produkty.

Na společnost VITACREDIT se tedy můžete s důvěrou obracet s požadavky týkajícími se řešení Vaší finanční situace.

Pro bližší seznámení s tímto licencovaným poskytovatelem navštivte webové stránky www.vitacredit.cz, kde můžete vyplnit žádost, na jejímž základě Vás zkontaktuje specialista společnosti VITACREDIT s.r.o., případně můžete využít bezplatné zelené linky 800 81 82 83.