Tento tchajwanský výrobce s padesátiletou tradicí již několikrát dobyl vedoucí postavení v prodejích v Německu, nedávno se vyhoupl na druhé místo také ve Francii. Ale není ani potřeba chodit nijak daleko - vzrůstající obliba čtyřkolek TGB v českých a slovenských zemích zaznamenává poslední dobou meziroční nárůsty prodejů dokonce o celé desítky procent.

Čtyřkolky TGB 1000 s pohoenm všech čtyř kolk zvládnou i náročný terén

Čtyřkolky TGB 1000 s pohonem všech čtyř kol zvládnou i náročný terén

FOTO:https://www.tgbmotor.cz/


Video

Čtyřkolky TGB bodují díky robustní stavbě, nenáročnému provozu, bohaté základní výbavě a vysoké pracovní morálce, navíc se velmi snadno a příjemně řídí. To platí jak pro krátké modely, tak i pro modely LT postavené na prodlouženém podvozku. Ty nabízejí navíc samostatnou sedačku pro spolujezdce a celkově více prostoru k sezení.

Ideální společník na výlety krajinou

Ideální společník na výlety krajinou

FOTO:https://www.tgbmotor.cz/

Dvě motorizace, 600 a 1000 ccm, pokrývají dva z nejvyhledávanějších segmentů na trhu užitkových čtyřkolek. Oba motory jsou vyhlášeně spolehlivé, brutální V-Twin z TGB 1000 je dokonce největší čtyřkolkový motor jiné než americké či kanadské provenience. Ať zvolíte šestistovku, nebo litr, v každém případě získáte spolehlivého a schopného pomocníka, který je schopný odolávat extrémním podmínkám ve velmi těžkém terénu a který zastane spoustu práce na chatě, chalupě i v lese. Stránky oficiálního dovozce www.tgbmotor.cz

Video

I v zimě si najdou uplatnění, například při ukízení sněhu

I v zimě si najdou uplatnění, například při uklízení sněhu

FOTO:https://www.tgbmotor.cz/