Přes den se slunce opírá do pobřeží emirátů vší silou a díky tomu je zdejší moře krásně teplé a láká k nejrůznějším vodním sportům a radovánkám. „Skvělý relax nabízí zdejší písčité pláže. Čistá voda s velmi dobrou dohledností je oblíbená u rekreačních potápěčů, kteří v okolí Fudžajry obdivují bohatý podmořský život,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style, která nabízí týdenní zájezdy do emirátů již od 13 990 korun.

Těsně před západem slunce, nebo naopak během východu, rozehrává slunce magickou hru stínů a odstínů žluté, růžové, oranžové, nachové i fialové a červené.

Těsně před západem slunce, nebo naopak během východu, rozehrává slunce magickou hru stínů a odstínů žluté, růžové, oranžové, nachové i fialové a červené.

FOTO: CK Blue Style

Velkorysá a bezprostřední pohostinnost je základním prvkem arabské kultury. Najdete ji všude na světě, ale jen v SAE a zejména v Ras al Khaimahu se tento pocit krásně odráží ve zdejších střediscích, například v hotelovém komplexu The Cove Rotana Resort.

Tho Cove Rotana Resot nabízí svým hostům luxus, pohodlí a služby na nejvyšší úrovni. Klienti CK Blue Style se navíc mohou těšit na animace v češtině díky místnímu Blue Clubu.

The Cove Rotana Resort nabízí svým hostům luxus, pohodlí a služby na nejvyšší úrovni. Klienti CK Blue Style se navíc mohou těšit na animace v češtině díky místnímu Blue Clubu.

FOTO: CK Blue Style

Pestrá nabídka těch nejluxusnějších hotelů uspokojí i toho nejnáročnějšího cestovatele, ke všemu navíc přispívají velká nákupní střediska a luxusní butiky. To vše dává emirátům punc opravdové civilizace se všemi západními vymoženostmi, avšak s arabským akcentem na zdvořilost, vřelost a pohodlí.

Spojené arabské emiráty jsou opravdovým rájem pro nakupování a řada návštěvníků z celého světa sem jezdí pouze za tímto účelem

Spojené arabské emiráty jsou opravdovým rájem pro nakupování a řada návštěvníků z celého světa sem jezdí pouze za tímto účelem

FOTO: CK Blue Style