Zářivý úsměv a zdravě vypadající zuby jsou pro širokou veřejnost stále žádanějším aspektem osobní kultury. V západních zemích Evropy, kde se v posledních letech enormně zvýšil zájem o zubní bělící prostředky, se stal zářivý úsměv naprostou samozřejmostí a příčinou úspěchů v osobním životě i v zaměstnání. Například v USA dochází k meziročnímu nárůstu zájmu o bělení zubů ve výši 125%. Lékaři pro to mají jednoduché vysvětlení: " Lidé se trápí, protože mají zažloutlé zuby od nikotinu, červeného vína nebo kávy, či jídla. Stydí se pořádně zasmát na lidi ve svém okolí a tím klesá jejich sebevědomí". Až 70% pacientů ve stomatologických ordinacích žádá po svém zubaři informace o bělení zubů a chtějí zuby vybělit. Stále však panuje mezi pacienty jistá nedůvěra a mýty, že bělení zubů je pro chrup škodlivé. Rozsáhlé klinické studie však hovoří přesně opačně. Bělení zubů nemá žádný vliv na strukturu a složení zubní skloviny. Bělící prostředky nenarušují ani výplně zubů, můstky nebo korunky. Naopak působí příznivě na celkové zdraví dutiny ústní, regeneruje zubní sklovinu, desinfikuje dásně a chrání je proti paradentóze.

Jedinou klinicky ověřenou látkou, která se při bělení zubů používá, je látka karbamid peroxid. Tato látka působí na zub komplexně, a proto je bělení velmi efektivní. Bělící přípravky s účinnou látkou karbamid peroxid nemají nepříznivý vliv na zubní sklovinu ani při dlouhodobém a opakovaném používání. Není důvod se tedy obávat bělení zubů a považovat bílé zuby za něco nepřirozeného. Naopak! Bílé zuby jsou velmi prestižní, sebevědomí zvedající, záležitost. S krásným úsměvem se nemusíte stydět usmát, Vaše zuby bude každý obdivovat!

 

White Pearl

bělení zubů v pohodlí domova při zachování stomatologických postupů a kvalit

White Pearl je bezpečný a přitom účinný - obsahuje vysoký podíl fluoridů, které ihned pomáhají regenerovat bělený chrup a zubní sklovinu tím aktivně chrání. Gel navíc desinfikuje ústní dutinu a působí proti paradentóze, má protizánětlivé účinky. Koncentrace účinné látky karbamid peroxid je pouze 10%, což je až o 2/3 nižší, než se běžně používá při bělení v zubních ordinacích. Při působení 2x30min denně se viditelně výsledky dostaví nejpozději za 10 - 14 dní. White Pearl byl navíc několik let testován na stomatologické klinice a je maximálně bezpečný a účinný. Postup při bělení je identický s bělením stomatologickým.

 

   Obsah balení White Pearl

 • 3x tvarovatelný aplikátor (podobný zubnímu chrániči, který si v dutině ústní vytvarujete tak, aby dobře kopíroval zuby.)
 •  2x tuba se speciálním bělícím gelem(130g=130ml kvalitního bělícího gelu, který vystačí až na 130 jednotlivých bělení horního i spodního chrupu)
 • 1x tuba pro plnění aplikátoru
 • praktický návod k použití s otázky a odpovědmi

 

   Cena White Pearl

 • Cena Kč 589,- vč. DPH - nejnižší cena na trhu pro výrobek tohoto typu v přepočtu na jedno bělení, kterých může být až 130.
 • cena za bělení ve stomatologické ordinaci je až 10x vyšší
 • k zakoupení na www,prozdravi.cz - největším internetovém obchodu s produkty pro zdraví
 • k zakoupení na www,krasa.cz - největším internetovém obchodu s produkty pro krásu

 

   Výhody bělení White Pearl:

 • Vybělí i velmi zažloutlé zuby(kouření, pití kávy, stáří, léky)
 • Nejnižší cena na trhu pro výrobek tohoto typu v přepočtu na jedno bělení, kterých může být až 130.
 • 2 tuby s bělícím gelem 130ml- vydrží na celou proceduru bělení i následné dobělení v případě opětovného žloutnutí chrupu.
 • Gel zub obklopí rovnoměrně a bělí ho po celém povrchu.
 • Obsah fluoridů, které výborně regenerují zuby a působí proti zubním kazům
 • Tvarovatelné aplikátory(které jsou obsahem balení - 3ks) zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na rty apod. Navíc chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.
 • Desinfekce dutiny ústní
 • Prevence proti paradentóze
 • Pouze účinná látka karbamid peroxid prokazatelně bělí zuby, a proto ji již několik let stomatologové používají

 

Doporučujeme internetové obchody:

www,parfemy.cz - NEJVĚTŠÍ INTERNETOVÁ PARFUMERIE - tisíce vůní v nabídce. Slevy 30-50% oproti běžným cenám!

www,svethodinek.cz - NEJVĚTŠÍ INTERNETOVÉ HODINKÁŘSTVÍ - tisíce hodinek v nabídce. Slevy 20-40% oproti běžným cenám!

www,forliving.cz - NEJVĚTŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD S NÁBYTKEM A BYTOVÝMI DOPLŇKY - garance nejnižších cen v ČR!

www,prozdravi.cz - INTERNETOVÁ LÉKÁRNA - 20 000 přípravků pro zdraví a krásu. Lékařská poradna zdarma.

www,krasa.czNEJVĚTŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD KOSMETIKOU a dalšími produkty pro krásu. Kosmetické poradny zdarma.