Slamníky a pérovací gauče už sice vystřídaly moderní postele, výběr matrace byste ale přesto neměli brát na lehkou váhu. Špičkou ve vývoji jsou nyní pěnové pružiny. „Díky patentované technologii Octaspring pérují matrace Napsie jako klasické pružiny a poskytují pohodlí a oporu jako paměťová pěna“, říká Eva Vondrková, manažerka značky Napsie. Matrace Napsie navíc udržuje příjemnou teplotu pro spánek a drží tvar i na namáhaných místech.

Čím je matrace Napsie výjimečná? Složením. Tvoří ji pevný základ, jádro z pěnových pružin,podpůrná pěna, paměťová pěna a snímatelný potah.

Čím je matrace Napsie výjimečná? Složením. Tvoří ji pevný základ, jádro z pěnových pružin,podpůrná pěna, paměťová pěna a snímatelný potah.

FOTO: Studio Moderna

Perfektní matraci ale nepoznáte chvilkovým poležením v obchodním domě. Odborníci doporučují až tři měsíce „zkušební doby“. Proto se ptejte, za jak dlouho můžete matraci bezplatně vrátit.

Napsie můžete zkoušet 101 nocí. Když zjistíte, že vám nevyhovuje, vrátíte ji a peníze dostanete zpátky.

Napsie můžete zkoušet 101 nocí. Když zjistíte, že vám nevyhovuje, vrátíte ji a peníze dostanete zpátky.

FOTO: Studio Moderna

Důležitá je i cena. Asi nikdo nečeká, že levné matrace z řetězců vydrží bez proležení víc než pár sezon. Češi mají matraci průměrně na deset let. Za zhruba tři koruny za noc přitom pořídíte velmi slušnou matraci.

Video

Chcete strávit třetinu života příjemně? Kupte si perfektní matraci

Vidíte? Víno zůstalo ve skleničce. To znamená, že ani převalování vašeho partnera vás na Napsie nebude rušit.

Pokud nemáte na zařízení bytu moc peněz, investujte spíš do matrace než do nákupu postele. Vybírejte ale matraci s protiskluzovým povrchem a snímatelným potahem.