Služby jako Zonky (www.zonky.cz) fungují v desítkách zemí. V našem okolí se jim daří třeba v Německu, což je také jeden z důvodů, proč zrovna tam jsou půjčky dramaticky levnější než u nás. Za rok si přes Zonky Češi půjčili už 200 miliónů korun. Skoro polovina z nich právě na refinancování, protože tak můžou ušetřit až 50 %.

Lidé si půjčují od lidí

Zonky (www.zonky.cz) nehodnotí žadatele jen podle pohlaví, věku nebo příjmů, bez ohledu na všechno ostatní. Zajímají nás příběhy a podle nich se rozhodují i naši investoři. Nejsou to žádní maskovaní pracháči. Jsou to lidé, kteří se odmítají smířit s úrokem ze spořících účtů pod hranicí inflace. A tak objevili Zonky. Jejich peníze pomůžou jiným lidem vyhnout se bankám a oni sami taky vydělají víc, než když nechají peníze v bankovním sejfu.

Příběhy refinancování jsou si podobné jako vejce vejci. A se Zonky (www.zonky.cz) ušetří skoro každý, kdo splácí půjčku v bance. Pár příkladů:

●    Údajně výhodný úvěr, který se kvůli špatnému posudku kdesi v bance na poslední chvíli změnil v nevýhodný. Navíc s kreditkou, ze které banka strhává jakési poplatky a kvůli tomuto skrytému „dluhu“ se pak odmítá bavit o refinancování.

●    Krátkodobá finanční nouze, ve které vám ale vaše banka odmítne půjčit, takže využijete nebankovní půjčku na velmi vysoký úrok. Když si s chladnou hlavou spočítáte, o kolik půjčku přeplatíte, ani tak banku váš příběh nezajímá.

●    Pokud jste OSVČ, patří váš příběh do samostatné kapitoly. Můžete podnikat desítky let, ale pro banku často zůstáváte riziková osoba s nárokem jen na ty horší úroky…

Právě jste se rozhodli u nás refinancovat svoje půjčky nebo chcete vyzkoušet naši úvěrovou kalkulačku? Podívejte se na náš web (www.zonky.cz), napište naší šéfce na lucie.tvaruzkova@zonky.cz nebo zavolejte po-pá 8.00-20.00 a so+ne 9.00-18.00 na naši linku pro zákazníky 800 449 999. Těšíme se na vás!