Už žádná přeplněná koupaliště, pořiďte si vlastní bazén a užijte si vodních radovánek kdykoliv se vám bude chtít. Bazén se stane místem, kde budete moci trávit čas se svou rodinou a přáteli a společně si užívat radostné okamžiky. V nabídce společnosti ALBIXON naleznete samonosnépřelivové bazény z materiálu ALBISTONE®, fóliovélaminátové bazény a oblíbené nadzemní bazény.

fóliový bazén ALBIXON

Fóliový bazén ALBIXON

Dále zde najdete také různé typy bazénového zastřešení a široký výběr příslušenství. Všechny produkty se vyrábí v Čechách a vynikají vysokou kvalitou, odolností a precizním provedením.

Užijte si chvíle plné radosti s bazénem ALBIXON

Přelivový bazén ALBISTONE® se vysokým zastřešením Dallas

Využijte svůj bazén naplno. Se zastřešeným bazénem si výrazně prodloužíte koupací sezónu, a to konkrétně na období od dubna do října, a zároveň zvýšíte teplotu vody v průměru o 11 °C, čímž snížíte náklady na vytápění. Zastřešení zamezí znečištění vody mechanickými nečistotami a ušetří vám tak čas věnovaný její údržbě, stejně jako peníze spojené s nákupem chemických prostředků.

Užijte si chvíle plné radosti s bazénem ALBIXON

Samonosný bazén ALBISTONE® s nízkým designovým zastřešením Casablanca infinity

Vybírat můžete mezi různými výškami zastřešení od úplně nízkých, nijak nenarušujících vzhled zahrady, až po ty s podchozí výškou umožňující volný pohyb kolem bazénu. Při výrobě bazénového zastřešení je kladen velký důraz také na bezpečnostní prvky, které jsou nedílnou součástí každého zastřešení. Znemožňují dětem se zastřešením manipulovat, a slouží tak jako ochrana proti pádu do bazénu. Bezpečí zajistí jak pro vaše potomky, tak pro vaše čtyřnohé miláčky.

Užijte si chvíle plné radosti s bazénem ALBIXON

Přelivový bazén ALBISTONE® s podchozím zastřešením Monaco

www.albixon.cz