Bez kancelářské sady se dnes už neobejdeme – potřebujeme pracovat s texty, tabulkami, připravovat prezentace nebo si psát poznámky. Přitom už nevystačíme jen s počítačem, ale často musíme sáhnout i po tabletu nebo mobilu. Na každé zařízení však ještě nedávno existovaly zcela jiné aplikace.

Všechno pěkně po ruce

Office 365 zažitá pravidla mění, a vůbec poprvé si můžeme kancelářskou sadu pronajmout jako službu. Základní licence Office 365 pro jednotlivce je určená pro jeden počítač a jedno mobilní zařízení, můžete si ale koupit i rodinnou licenci pro domácnosti. Ta je určená až na pět počítačů PC nebo Mac a pět mobilních zařízení, včetně iPadu, a používat jde i bez připojení k internetu.

Zálohujte i fotky nebo videa


S předplatným navíc každý uživatel získává i 1 TB (1024 GB) prostoru na online úložišti OneDrive (od 28. října 2014 začal Microsoft navíc pro zákazníky s aktivním předplatným Office 365 pro domácnosti a jednotlivce navyšovat kapacitu úložiště OneDrive na neomezený objem dat), a 60 volných minut měsíčně pro volání přes Skype na pevné linky ve více než 60 zemích, včetně České republiky, a na mobilní telefony v 8 zemích.

Více informací najdete na www.officedomu.cz