V dnešní době hotelových řetězců Parkhotel Plzeň zůstává stále českým kongresovým hotelem bez vlivu velkých řetězců. Parkhotel Plzeň je rodinný kongresový hotel, kterému se po léta daří udržet si svoji nezávislost. Je vlastněný sto procenty českým majitelem, který je zárukou toho, že požadavky českých i zahraničních turistů zná a také je vyplňuje. Sál o rozměrech 1800m2 byl a je dodnes jedním z největších v plzeňském kraji. Hotel nabízí i další prostory pro firemní akce s  možností vzájemného propojení s kapacitou od 10 až po 2000 osob.

Moderní kongresové centrum Parkhotel Plzeň nabízí vhodné podmínky pro kongresovou a incentivní turistiku. Hotel je koncipován na nejrůznější akce v podobě kongresů, konferencí, plesů, rautů, koncertů i malých akcí.
„Naší filozofií je vytvořit příjemné místo s přátelskou atmosférou, ve které bude mít každý host důvěru. Snažíme se soustředit nejen na stávající, ale i na nové klienty. Nespoléháme na to, že hosté přijdou sami, ale snažíme se jim jít naproti,“ říká ředitel hotelu Libor Vlach.

V současné době hotel tvoří tři objekty, každý z objektů prošel během let mnohými přestavbami, aby získal dnešní podobu. Součástí kongresového komplexu budov je restaurace s terasou a sousedícím bazénem, vhodná pro pořádání slavnostních večeří či rodinných oslav.

To, zda host odejde z hotelu spokojen, je týmová práce všech hotelových zaměstnanců. Parkhotel Plzeň uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří vyhledávají komplexní nabídku služeb „pod jednou střechou“.

Congress Centre Parkhotel Plzeň
U Borského parku 31, 320 04 Plzeň
Tel.: 378 772 977, E-mail: hotel@parkhotel-czech.eu
www.parkhotel-czech.eu