Chcete vypadat krásně a jít s dobou? Ale kdo si může, ať už z časových nebo fyzických důvodů, dovolit pravidelné cvičení. A pokud ano, mnohdy celý plán doplatí na nedostatečnou motivaci a ruku na srdce, také slabou vůli. Řešením krásných zad a celé postavy je využití dynamického směrového polštáře Dynasit, na kterém stačí jednoduše sedět.

Dopřejte si pohodlí spojené se zdravým sezením.

Dopřejte si pohodlí spojené se zdravým sezením.

FOTO: Dynasit CZ s.r.o.

Sezení na dynamicko - směrovém polštáři aktivuje celý hluboký stabilizační systém trupu, páteře a svaly pánevního dna. Dlouhodobým sezením na tomto polštáři dokážete odstranit bolesti zad, inkontinenci, ale také například zlepšit sexuální prožitek.

Jak je vidět na obrázku níže, sezení vytváří, váhou těla a kývavými pohyby, síly (1), které aktivují stabilizační svaly páteře (2), břicha (3), pánevního dna (4) a bránice. Takto dochází k trénování příslušných svalů a tím i prevenci a léčbě výše jmenovaným onemocnění.

Podle typu si můžete vybrat mezi větší zátěží pro zádové svalstvo (Dynasit Life) a svalstvo pánevního dna (Dynasit U).

Podle typu si můžete vybrat mezi větší zátěží pro zádové svalstvo (Dynasit Life) a svalstvo pánevního dna (Dynasit U).

FOTO: Dynasit CZ s.r.o.

Kromě zlepšení funkce svalů a prevence, dochází zvýšenou stimulací svalů k adekvátní zvýšené energetické spotřebě a tím i rychlejšímu „spalování tuků" (100 cal/hod – při běžném sezení vs. 280 cal/hod – při sezení na Dynasit polštáři). Tím, že na dynamicko-směrovém polštáři Dynasit sedíte dlouhodobě (většina lidí prosedí během dne i několik hodin), z pohledu delšího časového horizontu se změny jednoznačně projeví.

Pouhým sezením na Dynasit polštáři dochází k neustálému a pravidelnému cvičení břišních svalů, takže během několika týdnů až měsíců dojde k výraznému vytvarování postavy.

Dobrý pocit každý den – sen každé ženy.

Dobrý pocit každý den – sen každé ženy.

FOTO: Dynasit CZ s.r.o.

Jak vše funguje? Dynamicko - směrový polštář vytváří nestabilní plochu, která se při sedu, tedy zatížením vahou těla, chová jako loď plovoucí na vodě. Abyste udrželi vzpřímenou a stabilní polohu trupu při sedu, je nutné zvýšit aktivitu stabilizačních svalů. Zpočátku můžete při sezení na Dynasitu pociťovat zvýšenou únavu svalů, protože dochází ke stejnému efektu, jako byste posilovali s činkami v posilovně. Jednoduše se jedná o svalovou únavu, která se postupem času vytrácí, jak svaly pracují.

Odměnou je vám jak posílení stabilizační funkce a svalové síly s odstraněním bolesti, tak dobrý pocit, že pro sebe každý den něco děláte.