Švýcarská firma CIBA Vision vyvinula jednorázové kontaktní čočky Focus Dailies, které v současné době vyrábí v nejrůznějších variantách, pro všechny bez rozdílu věku, životního stylu a vady zraku. Focus Dailies  dokážou pomoci lidem krátkozrakým, dalekozrakým, astigmatikům a nově též osobám s presbyopií. Navíc jsou vhodné i pro ty osoby, které díky alergii na čistící přípravky musely od nošení čoček upustit.

Lidské oči jsou mimořádně jemným a citlivým orgánem. Každý by si je měl chránit před vnějším znečištěním, mechanickým poškozením a přemírou slunečního záření. Proto je příjemné vědět, že si do očí dáváte pokaždé nové, čisté a sterilní čočky.

V slunečních brýlích - v tomto  nejen praktickém ale i módním doplňku, který je neodmyslitelně spjat s létem můžete hned po jejich zakoupení odejít z obchodu. Už nemusíte řešit výměnu skel za dioptrické.

Pro nové uživatele, ale i pro ty, kteří již mají s Focus Dailies zkušenost je tady letní akce na vyzkoušení, ale i na výhodný nákup. Více informací na www,cz.cibavision.com