Nelze se tomu divit, protože bazén nabízí skvělou možnost aktivního odpočinku a využití volného času na zahradě pro celou rodinu. A především jsou bazény na historicky nejnižších cenách. Pokud i vy zrovna teď před začátkem další horké sezony o pořízení hezkého zapuštěného bazénu uvažujete, ale ještě čekáte na nějaký pořádný impulz. Tím by mohla být například květnová akční nabídka největšího tuzemského výrobce a prodejce bazénů.

Velmi žádané jsou kompozitní bazény s integrovaným schodištěm a dvojúrovňovým dnem. Například Baltimor 1RS s výbavou, jehož doporučená cena je 273 456 Kč, vyjde nyní v květnové akci jen na 96 641 Kč.

Velmi žádané jsou kompozitní bazény s integrovaným schodištěm a dvojúrovňovým dnem. Například Baltimor 1RS s výbavou, jehož doporučená cena je 273 456 Kč, vyjde nyní v květnové akci jen na 96 641 Kč.

FOTO: Fort Wayne

„Do této nabídky jsme zahrnuli všechny typy dlouhodobě nejoblíbenějších bazénů. Tedy sklolaminátové, kompozitní, keramické, design – kompozitní i fóliové, a to včetně výbavy potřebné ke komfortnímu koupání,“ říká šéf bazénové divize Mountfieldu, Jiří Dobeš. A potvrzuje, že všechny bazény včetně výbavy lze do 31. května získat za zlomek doporučené ceny.

Sklolaminátové bazény Calypso vynikají tuhostí a stálostí tvaru. Kupříkladu nejžádanější bazén Ikaros s výbavou, jehož doporučená cena je 199 036 Kč, pořídíte během května za pouhých 89 329 Kč.

Sklolaminátové bazény Calypso vynikají tuhostí a stálostí tvaru. Kupříkladu nejžádanější bazén Ikaros s výbavou, jehož doporučená cena je 199 036 Kč, pořídíte během května za pouhých 89 329 Kč.

FOTO: Mountfield

Jeden příklad za všechny: hezký bazén Ikaros z řady sklolaminátových bazénů Calypso se dá nyní pořídit za necelých 90 tisíc korun – a to včetně výbavy, která zahrnuje integrované rohové schodiště, pískovou filtraci s čerpadlem a pískovou náplní, skimmer, vratné trysky, rozvody i ventily. A to je už co říct.

Novinkou roku 2014 jsou elegantní design-kompozitní bazény. Například model Cannes 82 s výbavou, jehož doporučená cena je 369 916 Kč, stojí díky akční květnové slevě jen 125 579 Kč. Tyto bazény jsou vhodné i do interiéru.

Novinkou roku 2014 jsou elegantní design-kompozitní bazény. Například model Cannes 82 s výbavou, jehož doporučená cena je 369 916 Kč, stojí díky akční květnové slevě jen 125 579 Kč. Tyto bazény jsou vhodné i do interiéru.

FOTO: Métropole

„Naši bazénoví specialisté ve všech 57 prodejních centrech jsou samozřejmě připraveni odpovědět na jakékoliv dotazy, které se týkají této nabídky i bazénového sortimentu. Zároveň každému zájemci připraví akční kalkulaci jakéhokoliv bazénu a příslušenství včetně dopravy a montáže,“ říká Jiří Dobeš. Vypadá to, že výhodněji se zapuštěné bazény v Česku zatím koupit nedaly. Ale nejen to.

Bazény Compass mají pevné keramické jádro, které slouží i jako tepelná izolace. Třeba luxusní Vogue 82 BS s výbavou, jehož doporučená cena je 609 006 Kč, nyní dostanete v akci jen za 224 476 Kč.

Bazény Compass mají pevné keramické jádro, které slouží i jako tepelná izolace. Třeba luxusní Vogue 82 BS s výbavou, jehož doporučená cena je 609 006 Kč, nyní dostanete v akci jen za 224 476 Kč.

FOTO: Mountfield

Mountfield navíc slibuje, že v rámci této květnové akce svým zákazníkům nový bazén instaluje a zprovozní kdykoliv v dohodnutém termínu, a to během pouhých 48 hodin. Nutno uznat, že to má své plus. Noví majitelé bazénu si stihnou ještě během jara jeho okolí i upravit a zkrášlit. A koupání si budou užívat hned od prvních teplých dnů - aniž by se museli trmácet k moři nebo na Mácháč…