Přes 1500 nových produktů je ročně navrhováno od nejlepších bytových zahraničních designerů. Paleta unikátních kolekcí od retro stylu až k naprosté moderně, a to ve více než 24 zemích. To je designová značka KARE, která svou osobitostí a stylem přináší do České republiky, tak trochu jiný pohled na bydlení.

KARE - SHOP s výstavní plochou 1700 čtverečních metrů je tou pravou destinací pro všechny, kteří milují unikátní a individuální interiérové zařízení, dekorace a inspirující dárky.

KARE design nepřináší pouze inspiraci do vašich domovů. Díky nápaditosti svých produktů se značka KARE stala velmi oblíbenou i při vybavování restaurací, salónů, či kancelářských prostor. Mezi klienty, kteří si již nechali zpříjemnit a oživit pracovní interiér, patří např.: Red Bull, Yahoo, či Google.

Foto:
Foto: http://www.kare-shop.cz

Toužíte po celkové přestavbě vašeho domova? V prostorách KARE shopu máte i tuto možnost. Jeho součástí je o rozloze 300m2 showroom Bertolucci design, který se specializuje na půdní vestavby a nabízí kompletní služby v oblasti rekonstrukcí bytů i domů. Více informací na http://www.bertoluccidesign.cz.

Foto:

Foto: http://www.bertoluccidesign.cz