PneuExpert.cz je specializovaný obchod pro širokou veřejnost, který si klade za cíl především šetřit čas a peníze svým zákazníkům. Nabízí široký sortiment pneumatik a hliníkových kol, které jsou díky přímému napojení na výrobce a velkoobchody vždy levnější než v kamenných pneuservisech. Veškeré zakoupené zboží si je možné navíc ihned nechat namontovat v síti partnerských autoservisů po celé ČR či sdělit místo kam chcete pneumatiky nebo kola zdarma dovézt.

PneuExpert.cz také přichází na český trh s unikátní aplikací nazvanou konfigurátor kol, která umožňuje každému návštěvníkovi vybrat hliníková kola přesně pro daný vůz. "Pouze velmi malé procento zákazníků se orientuje ve všech technických parametrech litých kol. Náš konfigurátor umí sám vybrat ta správná kola a přímo na voze je zobrazit. Automaticky nabídne i vhodné pneumatiky a zboží je možno ihned zakoupit či nechat namontovat" říká Michal Dlouhý, ředitel projektu Pneuexpert.cz.

V tomto programu se vyhledávají litá kola a pneumatiky podle typu zvoleného vozu. Automobil se i graficky zobrazí, takže je možné posoudit vzhled kupovaných kol přímo na konkrétním modelu auta a jeho barvě. "Konfigurátor a celý projekt je nový v tom, že se zákazník nemusí o nic starat a může být úplný laik. Stačí si pouze vybrat a to za výrazně nižší ceny než v kamenném pneuservisu," dodává Michal Dlouhý. V současné době nabídka obsahuje přes 2000 kusů různých rozměrů a designů hliníkových disků a tento sortiment se stále rozšiřuje. Naposledy o velmi žádané a atraktivní značky Alessio, Ronal a Alutec. Součástí nabídky jsou i kompletní vyvážená kola složená z disku a pneumatiky, která jsou bez dalších příplatků doručována zdarma vlastní dopravou po celé ČR. Veškeré zboží je také možné zakoupit na splátky a smlouvu o poskytnutí úvěru podepsat při převzetí zboží od řidiče.

Na stránkách PneuExpert.cz naleznete množství informací o prodávaném zboží, rady jak vybírat či poradnu, ve které Vám s výběrem pneumatik zdarma poradí odborníci. Každá provedená objednávka je zpětně telefonicky potvrzována, díky čemuž máte jistotu, že objednané zboží má opravdu dané parametry a bude pasovat přímo na Váš vůz. Veškeré dotazy a problémy je možné konzultovat i přímo se zaměstnanci zákaznického servisu.

PneuExpert.cz je součástí internetové nákupní galerie Internet Mall, která je v současné době největším prodejcem na českém internetu a sdružuje pod sebou síť specializovaných obchodů. Kromě samotného prodeje nabízejí tyto obchody svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb. V nabídce Internet Mall naleznete přibližně dvacet tisíc položek zboží více než 190ti značek.