Křišťálově čisté Karibské moře, odpočinek na dlouhých písčitých plážích, skvělé alkoholické i nealkoholické koktejly a komfortně vybavené hotely. Taková dovolená vás čeká, pokud zvolíte Isla Margaritu. Tento karibský ostrov vám však může nabídnout mnohem víc, než jen odpočinek a nádherné koupání.

Coche Paradise

Coche Paradise

FOTO: EXIM TOURS a.s.

Ztracený ráj a Orinoko

Pokud už se na Isla Margaritu vypravíte, rozhodně nevynechejte dva letecké výlety do kouzelné Venezuely. Tím prvním je cesta do delty řeky Orinoko, kterou projedete na lodi a poté se projdete tropickým deštným pralesem okolo mohutného vodopádu. V této panenské divočině se ukrývají stovky, mnohdy endemických druhů exotických ptáků a dalších zvířat.

Guayamuri

Guayamuri

FOTO: EXIM TOURS a.s.

Pokud byste si měli vybrat jen jeden výlet z mnoha, které Exim tours nabízí, neváhejte navštívit venezuelský národní park Canaima. Jako mávnutím kouzelného proutku se ocitnete na místě, které vám připomene Ztracený svět britského spisovatele A. C. Doyla, autora Sherloka Holmese. Před vámi se otevře krajina s bájnými stolovými horami nazývanými tepui, kterými budete doslova fascinováni. Vy mezi nimi prolétnete letadlem a dostanete se až nad nejvyšší vodopád světa Salto Angel, který padá z výšky téměř jednoho kilometru. Tato dvě unikátní místa (Orinoko a park Canaima) je možné navštívit najednou díky dvoudennímu fakultativnímu výletu. Pokud letíte na Isla Margaritu přímo za poznáním, nejkrásnějšími místy této země vás provedou poznávací zájezdy To nejlepší z Venezuely, Přírodou VenezuelyVenezuela a Kolumbie, přírodní krásy a koloniální města.

Isla Margarita

Isla Margarita

FOTO: EXIM TOURS a.s.

Pláže jako z pohádky

Na Isla Margaritě vás v sezóně od prosince do dubna čeká stále příznivé počasí. Přímým letem z Prahy se během několika hodin ocitnete na palmových plážích, kteoru jsou lemovány průzračným mořem, na jehož břehu se rozkládají luxusní hotelové resorty se službami all inclusive. Skvěle se o vás postarají například v 4* hotelu Dunes a 4*+ Dunes Puerto Cruz, dále v 4* resortu Isla CaribePuerta del Sol. U hotelu Dunes najdete jednu z nejkrásnějších pláží na ostrově (Playa Puerto Cruz), která se ukrytá v zátoce s majákem obklopené zelenými kopci. V blízkosti resortu Isla Caribe zase stojí Parque El Agua, největší vodní zábavní park na ostrově. Opalovat se tu navíc můžete na místní nejznámější pláži – Playa El Agua. Tím pravým tropickým rájem, kde lze celý den ležet u moře a nic nedělat (tedy krom pití koktejlů), je pak ostrůvek Isla Coche s hotely Punta BlancaCoche Paradise.

pláž Playa Puerto Cruz

pláž Playa Puerto Cruz

FOTO: EXIM TOURS a.s.

Vaše dovolená na Isla Margaritě s Exim tours:
Puerta del Sol 4* all inclusive, 28. 12. – 7. 1., 9 nocí/11 dní, 31 790 Kč
Palm Beach 3* all inclusive, 28. 12. – 7. 1., 9 nocí/11 dní, 36 690 Kč
Coche Paradise 3*+ all inclusive, 6. 1. – 14. 1., 7 nocí/9 dní, 30 390 Kč
Dunes 4* all inclusive, 6. 1. – 14. 1., 7 nocí/9 dní, 29 390 Kč
Dunes Puerto Cruz 4*+ all inclusive, 13. 1. – 22. 1., 8 nocí/10 dní, 32 290 Kč