Pokud už vaše zamilování poněkud vyšumělo, máme pro vás tip jak si zpestřit večer. Na trhu se totiž objevila partnerská společenská hra s názvem Hra o manželství.

Vypadá to nevinně, ale ....

Tato hra Vám přináší dohromady 600 otázek, včetně vtipného kreslení. Otázky jsou rozděleny do třech kategorií. Pomocí otázek zahřívacích, záludných a otázek na tělo zjistíte, jak dobře se znáte a po čem vaše drahá „polovička“ touží. V této hře můžete narazit na otázky typu “Jaké jídlo mám nejraději?“ „Čím bych chtěl/a být v příštím životě?“, „Co bych si s sebou vzal/a na pustý ostrov?“ nebo „Jaké jsou moje tajné sny?“, ale samozřejmě narazíte i na mnohem pikantnější otázky.

ALBI Česká republika

ALBI Česká republika

Cílem hry je odpovídat na otázky tak, jak odpoví váš protějšek na otázku a zároveň se v odpovědích shodnout. Nejde o to, za každou cenu vyhrát, ale užít si příjemnou zábavu. Přesto na vítěze čeká pak zasloužená odměna …

ALBI Česká republika

ALBI Česká republika

Ale pozor! Hra o manželství není zdaleka určena pouze manželským párům! Je pro všechny páry, které se chtějí pobavit a dozvědět se něco víc o sobě. A pokud patříte mezi odvážnější páry můžete vyzkoušet vášnivou partnerskou hru Nevinné hrátky.