Jakou variantu oken vybrat?

Rozhodli jste se pro investici do nových oken, ale nevíte si rady s jejich výběrem? Vybrat si mezi plastovými, hliníkovými nebo dřevěnými okny je dost obtížné – každá varianta má svá pro a proti. Neshazujeme ani jednu variantu, preferujete-li ovšem okna, která nejsou náročná na údržbu a jsou za rozumnou cenu, volte okna plastová. Plastová okna mají vynikající tepelnou a zvukovou izolaci a navíc se vyrábí v širokém provedení barev a profilů. Nechcete-li se spálit, volte kvalitní české výrobky, a ne levné varianty z Polska. Vyhnete se tak problémům se zatékáním, žloutnutím profilů, rozpadajícímu se kování.

Bohemia Plast

Bohemia Plast

Polská okna se navíc velmi špatně reklamují a jejich životnost není ani zdaleka taková jako u výrobků vyráběných v Čechách, splňujících požadované normy. V našem sortimentu najdete v nabídce klasické pětikomorové, ale i šestikomorové profily. Samozřejmostí je pestrá paleta barevných dekorů dle vzorníku RAL a imitací dřeva, zasklení – dvojskla, trojskla, bezpečnostní skla a další typy nadstandardních skleněných výplní. Skla s novými typy povlaků napomáhají snižovat náklady na energii a vytvářet optimální životní klima.

Bohemia Plast

Bohemia Plast

Například nyní přicházíme s novinkou zasklení THERMOBEL TG iplus LS/LST, které umožňuje využít tepelných zisků ze slunce jako přírodního zdroje energie. Izolační zasklení je tak ideální pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech.

Jelikož jsme si vědomi, že nejen úspora energie je pro Vás zákazníky důležitá, ale také abyste se ve Vašem domě cítili bezpečně, připravili jsme pro Vás v rámci podzimních akcí:

„Bezpečnostní sklo za cenu standardního zasklení