Navíc ho, jako zkoušku vůle, pozval vedoucí lékař na společnou večeři, kdy on jedl a pan účetní se na něj díval.

Dny štíhlé linie

Dny štíhlé linie

Pak se mi to trochu rozleželo v hlavě, a protože jsem potřebovala pár kilo sundat tak jsem se nakonec na Dny štíhlé linie přihlásila. Sešlo se nás tam 8, dokonce i jeden muž. Byla jsem zvědavá, jak to bude probíhat čím dál víc. Nakonec to bylo úplně jiné, než jsem čekala. Každý den 5 jídel, ryby, zeleniny, zakysané výrobky, k obědu polévka i hlavní jídlo. Hladovění se nekonalo a to ani zdaleka! Naopak jsem poměrně často nemohla porce jídla ani dojíst, jak byly velké, ale hlavně jídlo bylo opravdu chutné. K tomu různé druhy cvičení, spoustu z nich jsem neznala, ale bylo skvělé si je nevyzkoušet. Sama bych někam do fitcentra nešla, ale tady ve skupince s pár lidmi a s příjemnými cvičiteli to bylo skvělé. Líbilo se mi pilates, stejně tak chůze venku s holemi. Zábava byla na zumbě, to jsme se opravdu pobavili, jak se každý snažil zvládat různé taneční figury. Stejně tak mne nadchlo povídání s kuchaři o tom, jak zdravěji vařit, tak i s dr. Suchánkem o kombinaci zdravé stravy a cvičení, o tom jak si vybírat jídlo v restauraci a jak zvládat jídlo ve stresovém období atd. Protože se tady sešla parta velmi příjemných lidí, tak jsme vytvořili skupinku, která spolu nejen jedla a cvičila, ale scházeli jsme se i ve wellness v sauně, páře, nebo vířivce a potkávali jsme se i na masážích, nebo rehabilitacích. Když jsem odjížděla tak jsem nemohla uvěřit vlastním očím, zhubla jsem tři kila tuku a přitom si udržela svalovou hmotu a zlepšila lymfatický systém. V pase to dělalo 4 centimetry dolů, to samé přes boky.

Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina

I po návratu jsem zůstala u cvičení a trochu si sledovala stravu, takže jsem celkem, bez větších problémů zhubla další čtyři kila. Dny v Resortu Svatá Kateřina mne „nastartovaly“ a já si užívala báječné období. Byla jsem se sebou docela spokojená, váha šla stále pomalu dolů, v práci vše klapalo, a díky nižší váze a zpevněnému tělu jsem se cítila mladší a plná energie. A všímalo si toho i okolí, prostě jak by řekl filmový klasik, báječné dny.

Dny štíhlé linie

Dny štíhlé linie

Na začátku letošního roku se však pohoda vytratila, v práci začaly problémy, a tak jsem se rozhodla z práce odejít a začít podnikat. S dcerou jsme před půl rokem poznaly jednu firmu, která prodává různá zdravá koření a ingredience do kuchyně a my zkoušely půl roku při práci pomalu rozjíždět podnikání v tomto oboru. Začalo se nám dařit a tak jsme si pronajaly malý obchod. Lidé dnes chtějí zdravější koření, čaje, ale i omáčky do kuchyně, a tak jsme se rozhodly jít do toho naplno a v práci dala výpověď i dcera. A protože mi zbyla dovolená, tak jsem se, světe div se, opět přihlásila, na Dny štíhlé linie. Tentokrát jede se mnou i  dcera. Ne že by to potřebovala kvůli váze, ale chce být tak nabitá energií jako já před rokem. Řekly jsme si, že než do toho půjdeme naplno, tak si načerpáme energii do zásoby a nastartujeme naše těla tak, jako to moje před více než rokem, co jsem Dny štíhlé linie absolvovala poprvé. Jdeme do toho a pak hurá do podnikání.