Představujeme Vám lehké vláknocementové fasádní desky navržené tak, aby umožňovaly rychlou a snadnou montáž. Desky Cembrit Express jsou menší a lehčí než běžné fasádní desky. Nabízí se v 7 klasických barvách, které se shodují se skládanou střešní krytinou Cembrit a poskytují tak zajímavou možnost sjednocení vzhledu fasády a střešní konstrukce.

Cembrit

Cembrit

 

Cembrit Express

Jako jeden z hlavních Evropských dodavatelů vláknocemntových fasádních desek si je společnost Cembrit vědoma stále rostoucí poptávky po praktických fasádních prvcích, které by umožňovaly snadnou montáž. Cembrit Express je odpovědí na tuto poptávku a přináší snížení nákladů na instalaci v kombinaci s moderním výrazem fasády.

Rozměry desek jsou 400 x 800 x 6 mm. Jsou mnohem menší, lehčí a snadněji se s nimi manipuluje než s jakýmikoli jinými fasádními prvky. Díky tomu jsou skvělou volbou jak pro kteroukoliv instalační firmu, tak i pro každého, kdo si chce fasádu montovat na svém domě sám.

Cembrit

Cembrit

 

Perfektní výsledky

Desky Cembrit Express jsou trvanlivé a zcela bezúdržbové. Vláknocementové desky jsou mrazuvzdorné, nehořlavé, zdravotně nezávadné a odolné proti hnilobě, plísním a živočišným škůdcům.

Nabízí velké množství využití: Mohou být instalovány přímo na fasády, štíty domů, vikýře, podhledy nebo římsy, pokaždé dosáhnete perfektního výsledku. Desky mohou být dodány v elegantním hladkém provedení nebo s povrchem se strukturou cedrového dřeva.

Cembrit

Cembrit

 

Chcete vědět více? 

www.cembrit.cz
Rádi Vám poskytneme více informací na info@cembrit.cz nebo naší zelené lince (zdarma) 800 162 489.

Cembrit Express

•    Lehký se snadnou manipulací
•    Snadná instalace šrouby, nýty nebo lepením
•    Při formátování nevzniká prach
•    Přírodní suroviny
•    Nulová údržba
•    7 klasických barev
•    Vyrábí se v Čechách

Cembrit a.s.

Cembrit je výrobcem a distributorem fasádních a funkčních desek pro systémové řešení provětrávaných fasád, provětrávaných fasádních obkladů a difúzně otevřených obvodových i vnitřních stěn a příček z vláknocementu. Zkušenosti ze Severní Evropy jsou zárukou jejich kvality a neomezeného využití.

Cembrit

Cembrit