Šanci vyhrát máte ve dvou kolech. První kolo probíhá ve dnech 10. 6. až 17. 6. a druhé potrvá od 18. 6. do 24. 6. A co je nutné pro to udělat? Stačí, abyste na svém facebookovém profilu povolilil aplikaci „Chyť balónek“, která je dostupná na webové stránce http://www.facebook.com/samsungczsk/app_598448513513427, chytli balonek a správně odpověděli na otázku. Soutěže se může zúčastnit kterýkoliv občan ČR nebo SR starší 18 let.

Hraje se o jeden z nejlepších smartphonů na trhu – Samsung GALAXY S4. A do soutěže dal Samsung hned čtyři kusy. Samsung GALAXY S4 má jako první na světě pětipalcový Super AMOLED displej ve full HD rozlišení, který umožňuje pohodlné prohlížení fotek ve velkém rozlišení. S novým softwarem si vychutnáte snadné bezdotykové ovládání, zatímco funkce „S Health“ vám poskytne aktuální informace o zdravotním stavu i tělesné kondici.

Ve výbavě telefonu nechybí ani 13 Mpix fotoaparát, se kterým můžete vytvářet netradiční fotografie, a to díky režimům, jako je „Oboustranné snímání“ či „Akční snímek“. Funkce „Zvuk a foto“ navíc umožňuje společně s fotografií zaznamenat také zvuk.

Více informací o soutěži najdete na facebook.com/samsungczsk.