Nákup potravin přes internet již funguje více než rok a pokrývá široké okolí Prahy a Brna. „Snažíme se poskytovat servis na špičkové úrovni a lidé to oceňují. Důkazem je 80 % zákazníků, kteří se k nám vracejí a nakupují on-line opakovaně,“ říká Jan Koutný, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line. Zájemci mohou vybírat sedm dní v týdnu ze sortimentu 20 000 druhů zboží, které pokrývá téměř celý sortiment, jaký nabízí hypermarket, a to nejen v čerstvých a trvanlivých potravinách, ale také v čisticích prostředcích, drogerii a potřebách pro domácnost.

Zatímco v prvním roce objednávali lidé z počítače, nyní je k disposici nová mobilní aplikace Potraviny on-line, která je dostupná pro Android 2.3 a vyšší verze na www.itesco.cz. Pro uživatele platformy iOS (iPhone) bude aplikace spuštěna od 6. května na stránkách App Store.

Tesco Stores ČR a.s.

Tesco Stores ČR a.s.

Prostřednictvím aplikace mohou zboží jednoduše objednat a zvolit si čas jeho doručení. Mezi užitečné možnosti aplikace patří přidávání položek mezi oblíbené, prohlížení historie objednávek, listování zbožím v akci či organizování nákupního seznamu, který je možné sdílet mezi více uživateli, tedy např. v rámci rodiny. „Doufáme, že mobilní aplikace je novinkou, která uživatele potěší a osloví i novou skupinu lidí, kteří s námi doposud nenakupovali. I jim přejeme hodně uspořeného času a příjemné virtuální nakupování,“ dodává Jan Koutný.