Třepetalky na komunistický prvomájový demonstraci, ptáci zpívají jako o život, travička se zelená (to je moje potěšení), milenci v parku, pejskaři v parku, džogeři v parku. Všechno v  pohybu, tetelí se jarní radostí, mládne a probouzí se.

Jóga detox víkend

Jóga detox víkend

Jenom mně to letos nějak nejde. Jsem ztuhlá, pomalá, hlava občas bolí, šéf mi leze na nervy, přitom je to prima chlap. Měla bych s sebou něco začít dělat. Takhle to dál nejde, nejsem tak stará, nevypadám špatně. Chlapi se stále ještě otočí, i když už to není, co to bývalo. No jo, to je život. Měla bych zase začít s jógou; záda po pár lekcích přestanou bolet, bolesti hlavy taky, shodím dvě tři kila a vejdu se do nových kalhot, co jsem si koupila v říjnu v Miláně.

Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina

Kde jsem jenom viděla ten inzerát? V Proč ne? Nebo v Ona Dnes?

Jasně, tady to je Resort Svatá Kateřina: Jóga detox! Uprostřed nádherné přírody očistíte během jarního víkendu vaše tělo i mysl. Budete pít pramenitou vodu, speciální očistné šťávy, jíst detoxikační vyváženou stravu, cvičit jógu a meditovat. Dopřejte si detoxikační masáže, zbavte své tělo toxinů v sauně a páře. Zaženete jarní únavu a znovu naleznete vnitřní lehkost a harmonii. No, to zní skvěle!

Jóga detox víkend zahrnuje:
ubytování se snídaní na 2 noci
jogínskou očistnou stravu - plnou penzi
5 cvičebních lekcí jógy (hatha jóga, prana flow jóga, pranajama, jóga nidra)
očistný pitný režim - vodu k jídlu, ráno vodu s citronem a zázvorem, 1x denně Detox čaj a Wheetgrass juice
1x ajurvédskou masáž hlavy Pure Fiji
jogínské techniky pro probuzení energie
povídání o jógové detoxikaci
vstup do wellness & spa a posilovny

To vypadá opravdu moc dobře. No, nějakou kačku to stojí, ale co je dneska zadarmo. Ivanka říkala, že je to tam krásný, klid, ticho, lesy a louky, žádný auta. Klídek a pohoda. Už jedu.