Vstřícným krokem směrem k zákazníkovi je i přijetí Etického kodexu obchodníka s energiemi, vydaného Energetickým regulačním úřadem. Na důkaz kladení důrazu na svou poctivou obchodní morálku se Erope Easy Energy dobrovolně přihlásila k jeho dodržování. S Europe Easy Energy se můžete spolehnout na seriózní jednání jejích obchodníků.

Přechod k Europe Easy Energy je velmi jednoduchý. Nemusíte nikam chodit, smlouvu uzavřete on-line, kdykoliv z pohodlí Vašeho domova. Potřebné formality spojené se změnou dodavatele elektrické energie a zemního plynu vyřídí za Vás zcela ZDARMA.

Další neméně zajímavou skutečností jsou výsledky srovnávacích cenových tabulek, podle nichž je Europe Easy Energy v současnosti až o 25% levnější v porovnání z konkurencí.

U Europe Easy Energy nikdy neplatíte žádné skryté poplatky a smlouvu uzavíráte na dobu neurčitou, s možností kdykoliv podat výpověď se standardní zákonnou výpovědní lhůtou. Pro věrné zákazníky je připraven zajímavý věrnostní program. Navíc jako bonus je všem zákazníkům z řad domácností nepřetržitě k dispozici asistenční služba pro případ technické havárie v domácnosti, zabouchnutí dveří, potřeby odborné lékařské konzultace či odvozu z nemocnice po hospitalizaci.

Více informací na www.3-e.cz  nebo zákaznické telefonní lince 810 80 80 80.