Tip 1:

V roce 2004 jsou "in" neonové barvy. Musíme s nimi zacházet opatrně, protože nepadnou každé. Živé barvy dobře doplňují výraznou tvář nebo účes. Barva pleti je rovněž určující. Oranžová, zelená nebo růžová se velice dobře hodí k výrazné barvě vlasů.

www,pantene.cz

Tip 2:

Těm z vás, které nemají tak výraznou barvu vlasů nebo tvář, se doporučují pastelové barvy jako růžová, světle modrá nebo bílá.

Tip 3:

Blondýnky by měly vyzkoušet kovové barvy, zlatou a stříbrnou. Věřte mi, nebudete zklamané. Tyto barvy oživí a podpoří vaše charakteristické rysy.

Tip 4:

Mezi rusovlasými dívkami přetrvává názor, že oranžová a červená se nehodí k jejich barvě vlasů. To je ovšem nedorozumění. Neplatí to tak zcela. Tyto barvy, pokud jsou dobře zvoleny, mají tóny, které vytvoří spolu s vlasy velice vzrušující efekty.

Tip 5:

Brunety si mohou v tomto roce vybírat mezi velice výraznými barvami, aby dosáhly žádaného výsledku. Klíčovým prvkem oblečení jsou v tomto roce lesklé a třpytivé prvky. Pro jakoukoli barvu vlasů tedy platí, že je krásná, pokud jsou vlasy zářivé a lesklé. Pokud se vlasy lesknou, hodí se k nim jakékoli výrazné barvy, které jsou letos módní.

Řeč barev

-  Nepoužívejte příliš mnoho červené. Pokud je jí moc, unavuje oči a může obtěžovat okolí.

-  Růžová dokáže pomoci navodit intimní atmosféru. Zdůrazňuje ženské rysy. Je tou správnou volbou pro romantické setkání. Nepřežeňte to však. Růžová implikuje hebkost a jemnost. 

- Tmavě zelená pomáhá uvolnit. Naznačuje rovněž spolehlivost a vyváženost osobnosti.   

- Chcete-li někoho rozveselit, noste žlutou. Tato barva vždy přitahuje pozornost.   

- Černá naznačuje moc a sílu, eleganci a sofistikovaný vkus.   

- Chcete-li vyvolat dojem jednoduché čistoty a síly, noste bílou. Příliš mnoho bílé, však může vyvolat chladný dojem a působit uměle.  

www,pantene.cz