Prožijte letní jízdu snů, při níž budete se svými přáteli v každém okamžiku středem pozornosti. Zažijte pocity filmových hvězd v jednom z nejlepších sportovních kabrioletů současnosti. Zúčastněte se velké letní soutěže autobazaru Auto ESA a internetového portálu Sauto s názvem Kabriolet na léto!

Přesně tak jsme na začátku července poutali na velkou prázdninovou soutěž o deset dní v luxusním kabrioletu BMW Z4. Tři kola už jsou za námi a první dva vítězové mají letní jízdu snů za sebou. Třetí kolo skončilo 12. srpna a o dva dny později si vůz převezme další soutěžící. Podle pravidel soutěže měl být letos tím posledním.

Ale jsou prázdniny, čas nikam nepospíchá, stres zůstal v kanceláři a plány se snadno mění. Doba dovolených by měla být plná báječných zážitků a nových zkušeností. Proto jsme se rozhodli, že na poslední chvíli uděláme radost ještě jednomu šťastnému výherci.

Ze všech zúčastněných, kteří zodpověděli deset soutěžních otázek na stránkách www.kabrioleto.cz, vylosujeme ještě jednoho, tedy čtvrtého vítěze letního slosování. Výherce si užije s luxusním sportovním kabrioletem BMW Z4 poslední prázdninový týden.

„Všichni se za vámi otáčejí,“ vypráví jeden z vítězů

V rychlém sportovním voze, který do soutěže zapůjčil jeden z neúspěšnějších tuzemských autobazarů, můžete vyrazit kamkoli po Evropě. Fantazii se meze nekladou, takže si s přáteli můžete vychutnat jedinečný požitek z rychlé jízdy na německých dálnicích a pak vyrazit za posledními paprsky letního slunce třeba na horké pláže Středomoří. Zaručeně budete poutat pozornost. Své o tom vědí i první dva vítězové naší letní soutěže.

„S takovým autem opravdu poutáte pozornost. Všichni se za vámi otáčejí,“ vypráví jeden z výherců pan Radek z Ústí nad Labem. Až do letošního července žádnou podobnou soutěž nevyhrál, takže si svou letní jízdu opravdu užil. „Chtěl jsem se projet po pěkné dálnici, tak jsem vyrazil do Berlína. Až na ty zácpy to byla skvělá jízda! Kdybych měl víc peněz, tak si tohle auto určitě koupím“ dodává.

Na jedinečný požitek z jízdy si za deset dní zvykl i další ze soutěžících, pan Radomil Komoň. Dovolenou bohužel neměl, ale jezdil vozem do práce a za klienty. „Známí si hned zamlouvali jízdu a někteří asi i trochu záviděli,“ připouští v rychlém rozhovoru. „Aby se přiznal, ani mě nenapadlo, že bych mohl vyhrát a jestli bych si vůz pořídil? Klidně. Na takové auto si rychle zvyknete,“ usmívá se.

Vítěze definitivně posledního kolo velké letní soutěže „Kabriolet na léto“ oznámíme již 23. srpna.

Na konci léta zlevňujeme!

Pokud patříte mezi vyznavače kabrioletů či sportovněji laděných vozů, můžete se přijít podívat na nejnovější nabídku vozů do Auto ESA. Právě teď je nejlepší doba na jejich nákup. S koncem léta totiž půjdou ceny dolů. „V nabídce máme každý den desítky kabrioletů a sportovních vozů všech cenových kategorií. Jsem přesvědčen, že si u nás vybere opravdu každý. S našimi partnery jsme připraveni navrhnout financování nákupu vozu přesně na míru,“ upozorňuje Filip Kučera z Auto ESA.

V Auto ESA mají motoristé za všech okolností jistotu bezpečného nákupu v té nejvyšší možné kvalitě. Autobazar důkladně prověřuje nejen technický stav všech nabízených automobilů, ale i to, jestli vůz nebyl kradený nebo není po nehodě, která by měla vliv na jeho jízdní vlastnosti. Kromě bohaté nabídky mohou motoristé u Auto ESA využít i výhodné půjčky a další benefity podle vlastního výběru. Z Auto ESA díky tomu můžete odjet v ojetém voze té nejvyšší dostupné kvality, získat půjčku za výhodnějších podmínek než v bance.