Ideálním nejen doplňkovým (vzhledem ke slevě od pojišťovny), ale i samostatným řešením je satelitní vyhledávání vozidel. Např. úspěšnost nalezení vozidel bez satelitního vyhledávání je u vozidel odcizených v roce 2008 do dnešního dne jen 34%. V případě, že je vozidlo vybaveno satelitním vyhledáváním, je úspěšnost kolem 98% a vozidlo je v průměru nalezeno do druhého dne.

Běžné ceny zařízení u ostatních společností se díky drahému marketingu pohybují v průměru okolo 20-40.000 Kč, v závislosti na verzi systému, a měsíční poplatky od 500 Kč, za aktivně hlídanou verzi od 800 Kč.

Společnost iLoc s.r.o. Vám nabízí základní verzi systému za akční cenu 6500 Kč s měsíčním poplatkem jen 99 Kč. Nejprodávanější online verzi za akční cenu 9490 Kč s měsíčním poplatkem jen 179 Kč. Jelikož máme rádi férové jednání, jsou proto všechny ceny uvedeny vč. DPH.

Horkou novinkou u iLoc ale i v české republice je zabezpečení ve verzi „crash“ s detektorem nárazu. V případě dopravní nehody se o ní dozví dispečer, který následně kontaktuje klienta a je schopen zavolat a navigovat pomoc přímo na pozici vozidla.

Pokud i přes toto vše nejste zcela rozhodnuti, máme pro Vás jedinečnou nabídku – instalaci zařízení zcela zdarma. Stačí při objednávce uvést kód partnera: „NOVINKY.CZ“.