Proteinová, jinak také bílkovinná dieta je určena všem, kteří chtějí rychle a účinně zhubnout. Jejím základem je pravidelná konzumace kvalitních bílkovin ve formě instantních jídel nebo nápojů, snížení přísunu cukrů i tuků, dostatečný pitný režim a jídelníček doplněný o nejrůzněji upravovanou zeleninu.
V těle jsou tak nastartovány procesy, při kterých se přednostně spalují zásobní tuky (tedy právě ty uložené tuky, kterých se chceme zbavit) a současně je chráněna svalová hmota. Ale nebojte se, svaly vám tím rozhodně nezačnou růst.

Proteinová dieta je pro své vynikající výsledky velice oblíbená ve světě – především v USA, nebo ve Francii pomohla zhubnout už tisícům žen a mužů trpících nadváhou či obezitou.

Výhody proteinové diety

Nespornou výhodou je především její rychlost a účinnost – vždyť už za jeden měsíc je možné zhubnout až 8kg, samozřejmě v závislosti na počáteční nadváze.

Dalším velkým plus je pocit dobré nálady až euforie. Žádná nervozita, nebo podrážděnost, jak to u jiných diet bývá.

Neměl(a) jsem vůbec hlad a naučil(a )jsem se pravidelně jíst,“ říkají často lidé, kteří se díky proteinové dietě zbavili svých nadbytečných kil. Pocit hladu vymizí díky změnám metabolismu již po prvních 2-3 dnech.

Ale nejvýznamnějším kladem je dlouhodobé udržení váhy, kterého je dosaženo pozvolným přechodem k běžné, racionální stravě.

S KetoDiet zhubnete rychle a bezpečně

S KetoDiet zhubnete rychle a bezpečně

Proteinová dieta KetoDiet

Příkladem účinné proteinové diety je program KetoDiet, který nabízí proteinová jídla obohacená o všechny nezbytné vitamíny, minerály a navíc  i o tělu prospěšné Omega 3,6 mastné kyseliny.

KetoDiet vás nejen zbaví nadbytečných kilogramů, ale zároveň vaše tělo detoxikuje od nahromaděných odpadních látek, které se ve vašem organismu usadily díky konzumaci nevhodné stravy.

Program KetoDiet se skládá ze 3 kroků – redukce, stabilizace a dlouhodobého udržení váhy. A právě funkce 2.kroku (stabilizace), kdy se začnete pozvolna vracet k běžnému, racionálnímu jídelníčku,  vám pomůže vyvarovat se nechtěného jo-jo efektu.

V průběhu vlastního hubnutí vás rádi podpoří odborní výživoví specialisté, kteří vám budou k dispozici ZCELA ZDARMA.

Jistě oceníte i unikátní aplikaci WeightWatch, která umožní vám i výživovým specialistům sledovat průběh hubnutí doslova každý den.

Více informací najdete na www.ketodiet.cz