Neplaťte za padělané tonery, stáhněte si volný program a ověřte si jejich pravost. S originálním tonerem HP se můžete spolehnout na stabilní kvalitu tisku.

Padělané tiskové kazety jsou napodobeniny, které se vydávají za originál a přitom nesplňují jeho kvalitativní standardy. Jedná se o použité nebo klonované kazety s  nekvalitní náplní, zabalené ve skoro dokonalých napodobeninách balení originálních tonerových kazet. Kazeta v tomto obalu se prodává zákazníkům za cenu originálu. Abyste se vyhnuli podvodu, zbytečným nákladům na opakovaný tisk, opravu či dokonce výměnu mechanismu tiskárny, stačí si stáhnout aplikaci pro ověření pravosti kazety ze stránky HP. S její pomocí si rychle a jednoduše zkontrolujete, zda jde o originál. V případě zjištění padělané kazety si vytisknete výsledky ověření a vrátíte kazetu do prodejny, v níž jste si ji zakoupili.

Ověření pravosti tiskové kazety

Instalace a použití softwaru je jednoduché, pomoci  vám může ilustrační  video. Kromě využití aplikace je dobré dodržovat i pár základních tipů, kterými můžete padělek odhalit ještě před jeho koupí. Zbystřete svou pozornost pokud např. není tisková kazeta v originálním obalu nebo je její obal poškozen. Nejlepším způsobem ověření pravosti je kontrola bezpečnostní známky na obalu.