Jedete po dálnici. Stěrače rytmicky stírají kapky deště, ale vám to nevadí. Předjíždíte jen kvůli plynulosti jízdy. Najednou se odněkud přiřítí pirát. Rychle mu uhnete. Vaše auto se rozhoupe a vás napadne, jestli vážně máte vše pod kontrolou.

Jiří a jeho rodina si vyrazili s přáteli na hory. Večer na chalupě Jiří vyprávěl svoji nepříjemnou příhodu z cesty. „Byla to pohoda. Plná nádrž, ruce pevně na volantu, klidná jízda. A vtom se objevil ten blázen,“ dramaticky popisuje Jiří. Jel nejvyšší povolenou rychlostí a Jiřího několikrát problikal a protroubil.

Příhoda vyvolala diskuzi o pojištění auta v případě nehody. Známí vyprávěli o výhodách havarijního pojištění MAXI od DIRECT Pojišťovny. Pokud si pojistku sjednáte online, nebo po telefonu, dostanete navíc ke stávající kampani bonus v podobě GPS navigace zdarma. Manželku Jiřího zaujalo, že v případě krádeže je automaticky zdarma kryta i dětská autosedačka až do limitu 3 tisíce Kč. A když je nadšená Jiřího manželka, je nadšený i Jiří. „Se dvěma dětmi je balíček DIRECT auto MAXI přesně pro nás,“ dodává Jiří.

Přejít k DIRECT Pojišťovně je jednoduché. Na webových stránkách DIRECTu je kompletní návod, který vám pomůže převést auto za 7 minut.