Pokud máte doma parkety nebo plovoucí podlahu, pak Vás zaujme vysavač na tvrdé povrchy – ProParquet z řady GL-30. Je vybaven unikátní tryskou ProParquet duo soft, které neunikne žádná nečistota na Vaší podlaze.

Jistě víte, jak složité je dostat z koberce psí nebo kočičí chlupy. Právě pro Vás máme odborníka na zvířecí srst, vysavač ProAnimalHair z řady GL-30. Díky podlahové trysce se dvěma sametovými lištami chlupy z koberce bez problémů dostane.

Pokud Vám leží na srdci nejen čistota domácnosti, ale také úspora energie, pak je tu pro Vás GL-30 ProEnergy. Šetří Vaše peníze a přitom podává optimální výkon.

Možná znáte ten nepříjemný zápach, který se občas při úklidu z vysavače uvolňuje. Tento pach dokonale odbourává další z řady vysavačů Bosch GL-30 – Bionic. Je vybaven speciálním filtrem, který nepříjemný pach pohlcuje a nahrazuje jej přírodní vůní.

Oceníte, když můžete vysát byt na jeden zátah a nemusíte stále hledat zásuvky? Bude se Vám hodit vysavač řady GL-50. Je vybaven unikátním 360° kulovitým, všestranně pohyblivým kloubem, a dlouhým kabelem, s dosahem 15 metrů, takže s ním pohodlně vysajete každý kousek podlahy. Díky ochranným lištám se šetrně odrazí od překážek a nepoškodí nábytek.

Více na stránkách www.bosch-home.com/cz.