V před-adventním čase přemýšlíme, do jaké barvy budeme ladit výzdobu. Doba, kdy bylo na výběr z omezené nabídky v daných barvách, patří naštěstí již do minulosti a my si  můžeme vybírat podle libosti - máte rádi oranžovo –měděné tóny, rozněžní Vás fuchsiovo-růžové variace, vyzkoušíte originální svěží zelenou dekoraci, doladíte si výzdobu v ledové modři, nebo zůstanete věrni červeno-zlaté tradici? Vše je možné a jednoduše dostupné! Jistě potvrdíte, že známkou vkusu paní domácí je styl, jaký zvolí pro vánoční výzdobu. Nejdůležitější je celkové sladění, kdy se bude každý opravdu kochat stromkem např. v zeleno-stříbrno-bílé kombinaci. Takovéto sladění působí jednotně, elegantně a uceleně. Vánoční stromky, kde je každá ozdoba v jiné barvě, jsou už prostě minulostí.

Modré tóny dekorací

FOTO: Dedra.cz

Sladěný vánoční stromek se tak najednou stává elegantním bytovým doplňkem, který dodá Vašemu domovu punc originality a není to pouze sbírka různobarevných kouliček. Ke stromku poté můžete doladit také výzdobu oken, lustrů, záclon a závěsů – zajímavým tipem může být závěsný dekorativní hrozen  vždy laděný do určité barvy či kvarteto z kouliček různých velikostí.

Zelená je originální

FOTO: Dedra.cz

Když nastane den D, jsme všichni zvědaví, jaké dárečky nám letos Ježíšek přichystal. A jaké to bude příjemné překvapení, když pod stromkem naleznete elegantně zabalené dárky v barevném papíru se saténovou stuhou, které navíc budou barevně ladit s ozdobeným stromkem.

FOTO: Dedra.cz

A pokud máte ratolesti nebo vnoučátka, které se těší na Mikuláše, nezapomeňte jim přichystat krásnou nadílku do originální dózy nebo punčochy s plyšákem. Adventní domečkokalendář jistě potěší každého malého nedočkavce – zásuvky naplňte dle vlastní fantazie nebo přání dětí – bonbóny a čokoládu občas vyměňte za malé autíčko, panenku, prstýnek nebo ozdobu do vlasů… A nezapomeňte, že každý dětský pokoj si zaslouží veselou zimní výzdobu – a plyšový sněhulák, Mikuláš nebo sobík jsou s dětmi hned kamarádi.

Přejeme Vám krásné Vánoce a zveme Vás do naší vánoční procházky, kde jistě naleznete další inspiraci k doladění vánoční výzdoby.

Více tipů, jak sladit interiér a připravit ho na oslavu Vánoc na www.dedra.cz