Osvědčený, seriózní prodejce
 
Nejvhodnější je navštívit přímo stránky provozované některou velkou cestovní agenturou, nejlépe takovou, která je již na trhu delší dobu a prodává zájezdy všech cestovních kanceláří. To, že by měla mít v nabídce jen zájezdy cestovních kanceláří pojištěných proti úpadku, považuji za samozřejmé. Mně se osvědčily stránky www.zajezdy.cz, které nabízejí prodej zájezdů po internetu už asi deset let a osobně znám mnoho jejich klientů.
 
Last Minute dovolená
 
Katalog Last Minute zájezdů je na www.zajezdy.cz rozsáhlý, obsahuje Last Minute nabídky zájezdů do celého světa více než 100 cestovních kanceláří. Je neustále průběžně aktualizován, takže se vám mění doslova před očima.  Egypt, Tunisko, Turecko, Řecko, Chorvatsko, Španělsko, Itálie a dalších 131 zemí světa, na www.zajezdy.cz je prostě vše, na co si vzpomenete.
 
Aby neunikl vaší pozornosti žádný zajímavý last minute zájezd, doporučuji využít možnosti nechat si zdarma posílat e-mailem nové last minute zájezdy. Jednou denně potom dostanete přehled všech nových nabídek nebo jen těch nabídek, které vás zajímají.
 
Akční nabídky, slevy Super Last Minute, ...
 
Zájezdy.cz mají i další katalogy cenově zajímavých nabídek. Jde především o zájezdy Super Last Minute s odletem do týdne, katalog Akčních nabídek obsahující např. zájezdy s dítětem zdarma apod.

A hlavně - každý, kdo jede na dovolenou se Zájezdy.cz, dostává zájezdy za stejnou cenu jako u cestovní kanceláře a navíc zdarma pojištění stornopoplatků v hodnotě 600Kč!