Pokud jste si pořídili koťátko, máte o zábavu postaráno. Nový člen rodiny si zvyká na vás a na vaši domácnost, každý den předvádí nové kousky a zkouší vaši trpělivost. Jeho nezbednosti jsou však přirozeným projevem jeho mládí a touhy poznat celý svět. V tomto období růstu a vývoje je správná výživa nesmírně důležitá, proto pro vaše koťátko vyberte krmivo PERFECT FIT™ JUNIOR.

Mnozí z vás jistě patří mezi majitele dospělé kočky, která je stále v pohybu a překypuje energií. Ráda se k vám přitulí, ale zrovna tak ji těší, když jí poskytnete prostor pro důležité každodenní průzkumy. Tato kočka ocení PERFECT FIT ACTIVE, krmivo pro všechny neúnavné dobrodruhy.

Jiné kočky jsou nejspokojenější, když se mohou dosyta najíst a pak bezstarostně odpočívat. Protože žijí jenom v domě či bytě, bez příležitosti vydovádět se venku, potřebují vyvážené krmivo na míru. Pro všechny milovníky domova je tu PERFECT FITIN-HOME, který přesně odpovídá potřebám koček žijících v domech a bytech.

Citlivá až přecitlivělá – i taková může být vaše kočka. Vyžaduje větší množství péče, a také citlivý přístup ke svému žaludku, který nesnese všechno. Citlivá kočka navíc může mít sklon k tloustnutí. Dopřejte jí PERFECT FIT SENSITIVE, který byl vyvinut s ohledem na vyhraněné kočičí osobnosti.

 

Objednejte své kočce vzorek krmiva PERFECT FIT™ na www,vzorekzdarma,cz !