Hlavní obsah
 

Žena rodila v tuk-tuku, pomohl jí policista

I dobře naplánovaný porod se nezřídka změní v divoké dobrodružství. Ženy, i když o to příliš nestojí, často rodí na různých místech a v různých situacích. Někdy třeba i v oblíbeném asijském dopravním prostředku známém pod názvem tuk-tuk.

 
Žena rodila v tuk-tuku, pomohl jí policista

Žena, které 25. listopadu v tuk-tuku projíždějícím filipínským městem Sorsogon praskla voda, byla zrovna na cestě do porodnice. Vyděšený řidič vozidla rychle zamířil k policejní stanici, protože novorozeně se dralo na svět.

V té chvíli se objevil policista Godwin Lladones vyběhl k autu a okamžitě si vyhrnul rukávy. Matku, která byla poněkud nesvá, se mu podařilo uklidnit. Uběhlo pár minut a podal jí do náruče zdravého chlapečka.

Při práci mu asistovala kolegyně a po telefonu ho naváděla porodní asistentka. Podařilo se mu i odstřihnout pupeční šňůru. Matka i s dítětem byla převezena do nemocnice.

„Mám už s takovými situacemi nějaké zkušenosti,“ pochlubil se Godwin Lladones. „Dost přesně jsem věděl, co mám dělat. Jsem rád, že matka i její syn jsou v pořádku,“ uzavřel policista.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků