Hlavní obsah

Vtipálek vyděsil pejskaře "lidopsem"

Českým internetem se začal šířit odkaz na nové, velmi drahé psí plemeno. Původním domovem tohoto plemene má být Afrika, konkrétně pak Kamerun. Nazývá se Dark Blue Slasa Terrier a jeho největší zvláštností má být to, že vypadá napůl jako člověk.

Vtipálek vyděsil pejskaře "lidopsem"

Řada chovatelů se v první moment vyděsila. Mnoha lidem trvalo několik minut uvědomit si, že jde pouze o vtip. Někteří dokonce uvěřili tomu, že toto plemeno existuje.

Jedná se o vtípek člověka, který si říká František Příplata. S internetovými stránkami, které propagují toto plemeno, se zřejmě hodně napracoval. Plemeno velmi podrobně popisuje, zde je krátká ukázka z dlouhého popisu: "Při nebezpečí (cizí člověk, kočka, pes), Slasy "sykají" a podupávají předními běhy. Celá smečka pak zpozorní a zrakem vyhledává narušitele. Mají výborný zrak i sluch."

Celá akce byla dotažena do extrému, když se na aukčním serveru Aukro.cz objevila nabídka na prodej štěňat Dark Blue Slasa Terriera. V ten moment začalo mnoho lidí váhat. Nabídka byla však za krátkou dobu zrušena. Cimrmanova výchova se zřejmě v mnoha Češích nezapře.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků