Hlavní obsah
Rozpadu Ruska dle věštce nezabrání ani prezident Putin. Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Věštec předpovídá rozpad Ruska

Rusko se v blízké budoucnosti rozpadne na řadu malých feudálních knížectví a podle ruského věštce Anatolije Kašpirovského s tím nic nedokáže udělat ani tak silný prezident, jako je Vladimir Putin. Zatímco západní Evropa se stále více sjednocuje, Východ prý čeká naprosto opačný proces.

Rozpadu Ruska dle věštce nezabrání ani prezident Putin. Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Věštec předpovídá rozpad Ruska

Kašpirovskij proslul zejména na přelomu 80. a 90. let, kdy organizoval údajné léčivé hromadné psychoterapie na stadiónech; "pozitivní energii" posílal lidem také přes obrazovky televize. Nyní se prý cítí být "pozemšťanem", který má ale ruský pas, a proto hodlá ve volbách vždy hlasovat pro svůj idol - prezidenta Vladimira Putina.

"Putin je zajímavý, je to jeden z nejsilnějších panovníků historie," rozplýval se Kašpirovskij v rozhovoru pro agenturu Novyj region. Už nyní ale Putinovo Rusko není jednotnou zemí; prý je seskupením v podstatě nezávislých feudálních údělných knížectví, která se budou dál osamostatňovat. "Musíme zatnout zuby a plout s proudem. Už se nedá nic dělat," vysvětlil věštec svou nejnovější politickou teorii.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků