Hlavní obsah

Herečka Uma Thurmanová se zasnoubila se švýcarským milionářem. Ačkoli spolu randí teprve pár týdnů, hollywoodská hvězda řekla na nabídku k sňatku ano. Hlavní hrdinku filmu Kill Bill žádost Arpada Bussona šokovala a mile potěšila zároveň.

Uma Thurmanová se zasnoubila

"Jsou spolu teprve pár měsíců, ale Arpad byl rozhodnutý lapit Umu, co nejrychleji to bude možné. Tvoří spolu skvělý pár a jsou beznadějně zamilovaní jeden do druhého," prozradil zdroj blízký milencům.

Sedmatřicetiletá Thurmanová zatím netuší kdy a kde svatba bude, ale rozhodně si svého o sedm let staršího přítele hodlá vzít co nejdříve. Randí s ním od července, kdy ho potkala v Itálii na večírku. V srpnu už spolu cukrovali v newyorských restauracích a minulý týden se neskrývali vzájemnými city ani na veřejnosti při návštěvě Londýna.

Uma byla vdaná již dvakrát. Poprvé za herce Garyho Oldmana (1990-1992), podruhé rovněž za herce Ethana Hawka. S ním vydržela od roku 1998 do roku 2004 a mají spolu dvě děti - devítiletou Mayu Ray a pětiletého Levona Roana.

Arpad Busson randil deset let se supermodelkou Elle Macphersonovou, rozešli se před dvěma roky. Mají spolu rovněž dvě děti, syny Arpada Flynna a Aurelia Cye.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků