Hlavní obsah

Těhotná Šeredová bude v Brně předvádět plavky

Modelka a devětadvacetiletá televizní hvězda Alena Šeredová se sice zatím nevdává, jak proběhlo bulvárními médii, ale zato čeká miminko. Tatínkem je stejně starý slavný italský fotbalový brankář Gigi Buffon, který tajemství prozradil a pochlubil se, že potomkem bude syn.

Těhotná Šeredová bude v Brně předvádět plavky

S Alenou Šeredovou, která v roce 1998 skončila druhá v soutěži o titul Miss ČR, o rok později čtvrtá v soutěži Miss World, žije již přes dva roky a netají se ani tím, že by se s ní rád oženil. Nejprve se však nevěsta musí nechat pokřtít, protože Gigi pochází z přísně katolické rodiny.

"Chci si Alenu vzít, a svatba musí být někdy v létě, kdy nepracuji," prohlásil. Miminko ale bylo rychlejší než plány brankáře Juventusu Turín.

Alena Šeredová se v Itálii stala televizní i filmovou hvězdou a mimo jiné uváděla nedělní pořad o fotbalu. Poté, co začala chodit s Buffonem, přesídlila za ním do Turína. Kromě moderování a modelingu se věnuje návrhářství - svou kolekci plavek už představila v Praze, ještě tento měsíc přiveze do Brna, kde ve dnech 21. - 23. srpna probíhají módní veletrhy Styl a Kabo, jako hlavní host představit svou Alena Šeredová Collection 2008.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků