Hlavní obsah

Sylvester Stallone sváděl královskou vévodkyni

Mezi ženami, které se v devadesátých letech pokoušel získat Sylvester Stallone, neboli Italský hřebec, jak si nechával říkat ve filmech o Rocky Balboovi, byla údajně i Sarah Fergusonová, vévodkyně z Yorku a někdejší manželka britského prince Andrewa.

Sylvester Stallone sváděl královskou vévodkyni

Podle zdroje, které citoval britský list Daily Star, však příliš neuspěl. "Jejich romance sice nikdy opravdu nevykvetla naplno, ale oba zůstávají dobrými přáteli," řekl.

Sarah Fergusonová, přímý potomek anglického krále Karla II. (1630-1685), se nedlouho předtím rozešla se svým mužem. Královská rodina totiž nedokázala překousnout celou řadu jejích skandálů - ten nejhorší když se v bulvárním Daily Mirroru objevila její fotografie, jak jí, do pasu nahé, cucá prsty u nohou americký podnikatel John Bryan.

Šedesátiletý Stallone teď už žije poklidně se svou o 22 let mladší ženou Jennifer Flavinovou.

Vévodkyně z Yorku se zase vídá se svým královským bývalým, s nímž před několika dny za zájmu reportérů povečeřela. Mají spolu dvě dcery, které jsou momentálně na pátém a šestém místě v pořadí případných dědiců anglického trůnu.

Fergie, jak se jí často říkalo, dnes pečuje se o svou pověst, angažuje se pro charitu a je například americkou mluvčí organizace SOS vesniček. Napsala několik úspěšných knih, což jí pomohlo překonat finanční krizi, která ji potkala po rozvodu.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků