Hlavní obsah

Stát Nevada dal nový rozměr gamblerství

Sarah Steinekerová je doslova přikována ke své židli. Hraje bingo a jackpot právě teď překročil 300 tisíc korun. Díky novým "mobilním zákonům" v Nevadě však bude brzo moci pokračovat v této hře kdekoliv mimo kasino.

Stát Nevada dal nový rozměr gamblerství

Steinekerová se radovala: "Budu moci jíst v restauraci, ale stále budu ve hře!" Všichni si ale moc dobře uvědomují, že negativní stránkou mobilního kasina bude to, že lidé utratí víc než dříve.

Zautomatizované přenosné přístroje s hry kasina už sice existují od počátku devadesátých let a jsou povoleny ve velké části USA, ale až doposud nebylo možné je využívat mimo haly kasina.

Děti se ke hře i nadále nedostanou

Nové zákony ve státě Nevada to však umožňují. Brzo bude možné hrát na veřejných místech, jakými jsou například restaurace či bary. Zákon dovoluje hrát hry jako bingo, poker či blackjack. Používání v hotelových pokojích a na dalších místech, které nemůžou být sledovány, je zakázáno.

Zatím se neví, jestli bude o přístroje zájem, vedení kasin si však myslí, že hráči ocení možnost zahrát si svou oblíbenou hru u bazénu. Nyní se ještě pracuje na tom, aby přístroje nemohly využívat ke hře i malé děti. Ověřovacích kroku pro hráče bude prý mnoho, aby se vyloučilo riziko mladých gamblerů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků