Hlavní obsah

Srandička vyšla mladíka draze, za rozbitý eskalátor zaplatí 70 000 korun

Vynalézavost mladých co se nejrůznějších vtípků a legrácek týká, nezná mezí. Jedním z kousků, který je teď populární mezi mladými Američany, je „eskalátorová helikoptéra“, při níž se člověk točí na madlech jako vrtule. Osmnáctiletý Joe Szklarski ale podcenil svou váhu a eskalátor se pod ním prolomil. Za jeho opravu teď zaplatí slušnou sumu, uvedla televizní stanice FOX 31.

Srandička vyšla mladíka draze, za rozbitý eskalátor zaplatí 70 000 korun

Mladík se 17. března vydal se svými přáteli do nákupního centra v Colorado Springs. Tam jim chtěl ukázat, co umí. Celý kousek spočívá v tom, že se dotyčný položí na madla dvou protijedoucích eskalátorů, čímž se na nich začne otáčet jako vrtule u helikoptéry.

BEZ KOMENTÁŘE: Takhle by měla helikoptéra na eskalátoru vypadat

Szklarski ale zapadl do mezery mezi oběma pojízdnými schody a pod jeho váhou praskla skleněná výplň pod madlem. „Můj kamarád rozbil eskalátor v obchodě. Musí zaplatit 3500 dolarů (zhruba 70 000 korun),“ uvedl pro server ninemsn.com.au mladíkův kamarád Andrew Nichols.

Díky tomu, že Szklarski po incidentu z místa neuprchl, vyhnul se obvinění z trestného činu. Teď už jen musí sehnat peníze na opravu eskalátoru.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků