Hlavní obsah

Šestinásobná matka Veronika Žilková je těhotná

Dalšího potomka čeká matka šesti dětí Veronika Žilková. Herečka, která v pondělí oslavila 45. narozeniny, je v devátém týdnu a o svém těhotenství ví měsíc. "Vzhledem k tomu, že jsem při natáčení Tele Tele absolvovala sedm pádů na zem, musela jsem s pravdou ven," cituje úterní deník Blesk Žilkovou, jejíž nejmladší dítě Kordula se narodilo loni v září.

Šestinásobná matka Veronika Žilková je těhotná

Populární herečka má šest dětí, z toho dvě adoptované. Dceru Agátu má z dvouletého manželství s režisérem Jiřím Hanychem. S druhým manželem, stavebním technikem Markem Navrátilem, má syny Cyrila a Vincenta. Společně také adoptovali Jana a Markétu. Kordula je dcerou nynějšího partnera Žilkové Martina Stropnického. Ten má z předchozího manželství tři děti - Annu, Františku a Matěje.

"Ne že bych neuznávala antikoncepci, ale přiznávám, že jsem už nepočítala s tím, že by se to mohlo povést," vysvětlovala své nečekané početí Žilková s tím, že očekávané miminko je neplánované, zato chtěné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků