Hlavní obsah

Sámer Issa je už dospělým mužem

Osmnáctiletý student Sámer Issa byl díky soutěži Česko hledá SuperStar zasažen nečekanou slávou. I když nedosáhl na příčku nejvyšší, získal si srdce mnoha teenagerů a teenagerek. Teď se z nesmělého Sámera stal přitažlivý mladý muž, který v anketě diváků Top Celebrity získal titul Sex idol. O fanynky nemá nouzi.

Sámer Issa je už dospělým mužem

"Já už jsem zadaný, namluvil jsem si jednu bezvadnou holku, takže vůbec nepomýšlím na to, že bych si ze všech těch ctitelek vybral nějakou novou," usmál se Issa, který začal nedávno chodit s misskou Agátou Hanychovou. "Nemám na podobné úvahy ani čas, chystám nové turné. A už teď mám pořád nějaká vystoupení a kromě toho chystám Prolomení ledu - tak se jmenuje moje nová deska," řekl s hrdostí Sámer.

Muzikál ho přitahuje

Nabídky do filmových rolí zatím odmítl, ale muzikál ho přitahuje. Jen by musel být poněkud jiný, než ty současné, které pokládá za příliš konvenční a usedlé. "Představoval bych si něco úplně jiného, než se nyní v Čechách hraje. Ta představení jsou spíš pro střední a starší generaci. Takové uhlazené, komerční. Když už bych měl hrát v muzikálu, tak by to musela být záležitost vysloveně pro mladé. Nekonveční, udělaná úplně jiným stylem než to, co se teď dává," přemítal.

Rodiče mají ze Sámera velkou radost, i když titulu Sex idol, který obdržel, se prý jen usmívali. "Rodiče mi rozhodně přejí každý úspěch. Mají radost z každého titulu, který získám, a ze všeho příznivého, co mě obklopuje," řekl Sámer Issa.

"Chválí mě, že se jim synáček příliš nerozevlál, že na sobě chci pracovat, stále se učím zpívat, snažím se zdokonalit v angličtině. Ale také mi řekli, že ten titul Sex idol jim na mne moc nesedí. Prý takový Šebrle, to je přece doopravdy nádherný přitažlivý chlap, a ne já!"

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků