Hlavní obsah

S brokolicí našla v tašce i hada

Když Angličanka Tina Cosbyová otevřela velký sáček s brokolicí, nestačila se divit. Uviděla totiž živého, třicet centimetrů dlouhého šedo-černého hada, který se kroutil okolo zeleniny.

S brokolicí našla v tašce i hada

Tina Cosbyová vařila čaj pro svou rodinu, když mimo jiné vzala tašku s brokolicí, položila ji na kuchyňskou linku a otevřela. "Už jsem sahala pro zeleninu, když jsem náhle zahlédla hada uvnitř. Jeho úzká očička byla otevřená, zíral na mě a svůj malý jazyk stále vysunoval a zasunoval. Klepala jsem se a byla jsem tak vyděšená, že jsem úplně slyšela mé srdce. Musela jsem si dát šálek čaje na uklidnění," řekla pro deník The Times Cosbyová.

Manžel Tiny - třiatřicetiletý David, vzal hada k veterináři, kde je také stále ještě držen. Odborníci se domnívají, že jde o nejedovatý druh hada, který po svém kousnutí zanechá typickou stopu ve tvaru podkovy.

Tina si stěžovala firmě Tesco, ve které zeleninu koupila. Byla jí poslána omluva a něco přes 2000 korun odškodného ve formě voucherů. Tině však tato kompenzace nestačí. Vedoucí Tesca již spustili šetření, jak se mohl had do tašky se španělskou brokolicí dostat.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků