Hlavní obsah

Rusové našli v sibiřském sněhu podivné tělo, prý mimozemské

Zavání to podvodem až na půdu, avšak média celého světa ze záběrů mrtvoly z Ruska doslova šílí. Krátké video, o kterém Rusové tvrdí, že dokládá nález mrtvého těla mimozemšťana, je velmi naturalistické. Na těle jsou patrná masivní zranění, včetně utržené spodní končetiny.

Rusové našli v sibiřském sněhu podivné tělo, prý mimozemské

Začátkem března se podle tisíce obyvatel irkutské oblasti objevil na obloze létající talíř, který záhy spadl s obrovským výbuchem na zem. UFO v tu chvíli zachytili i letečtí dispečeři v Jakutsku.

Na celý případ bylo uvaleno embargo a místo začali prohledávat odborníci a agenti. Nyní se na internetu objevilo video s údajným tělem mrtvého mimozemšťana, které mělo být nalezeno nedaleko.

Šokovaní vesničané v březnu hromadně hlásili divné a růžové svítící objekty nad oblastí. Vše začalo být ještě podivnější, když vyšetřovatelé prohlásili, že v oblasti nebyly v danou chvíli na radarech žádné objekty. Na místě pak prý vyšetřovaly celou událost i lidé ze speciálních vládních jednotek.

UFO

Zkratka anglických slov Unidentified Flying Object (neidentifikovaný létající předmět) označuje předmět na obloze, jehož původ nelze racionálně vysvětlit.

V obecném povědomí pojem splynul s mimozemskými "létajícími talíři“.

Podle odborných studií lze přirozeně vysvětlit zhruba 97 procent nahlášených pozorování UFO. 

Video už vidělo přes 1,25 miliónu lidí. Značná část z nich se domnívá, že jde o podvrh. Jeden blogger pak napsal: "Musí jít pouze o hoax (poplašnou zprávu). Proč musejí být všichni mimozemšťané nalezeni nazí?"

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků