Hlavní obsah
Rihanna Foto: Právo

Rihanna vysoudila 10 miliónů dolarů za každé budoucí napadení

Zpěvák Chris Brown (19) souhlasil s tím, že pokud své přítelkyni, světoznámé zpěvačce Rihanně (21), příště "třeba jen nepříjemně stiskne paži", zaplatí jí v přepočtu více než 220 miliónů korun. Brown také souhlasil s tím, že bude chodit na terapii.

Rihanna Foto: Právo
Rihanna vysoudila 10 miliónů dolarů za každé budoucí napadení

Jeden z jeho spolupracovníků říká, že se Brownův tým snaží "obrátit špatnou situaci v něco pozitivního". Pár se teď usmířil, ale kdyby byl Brown za útok odsouzen, hrozily by mu až čtyři roky ve vězení. Není snad ani nutné dodávat, že Rihannina rodina je z jejího rozhodnutí zůstat s Brownem nešťastná.

"Je jasné, že teď jde o mediální kampaň. Zabere to ale, jen pokud se situace opravdu zlepší. Brown si přizná vinu a bude předcházet dalším možným problémům. Je to příklad situace, jak se dá něco špatného obrátit v dobré, když se lidé opravdu pokusí změnit se," dodává optimisticky Brownův spolupracovník.

Podle losangeleského žalobce Brown jedenadvacetiletou Rihannu napadl 8. února v předvečer předávání hudebních cen Grammy, na kterých měli Brown i Rihanna vystoupit. Oba ale své vystoupení zrušili a fotografie potlučené Rihanny s napuchlými rty a zhmožděninami obličeje se v dalších dnech objevily na internetu.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků